Tokyo Ghoul:re CALL to EXIST

Bandai Namco تریلر و تصاویر جدیدی ازTokyo Ghoul:re CALL to EXIST منتشر کرد[گیمزکام ۲۰۱۹]

توسط محمد اسفندیار در ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ , ۰۰:۵۹

قطعا دو فصل اول انیمه‌ی توکیو غول (Tokyo Ghoul) را می‌توان جزو برترین انیمه‌های تولید شده در چندین سال اخیر دانست. همین موفقیت شرکت بندای‌نامکو (Bandai Namco) را مجاب کرد که به سراغ ساخت عنوانی رایانه‌ای بر اساس شخصیت‌ها و دنیای خارق‌العاده‌ی این انیمه برود. اکنون تریلر و تصاویر جدیدی از این بازی منتشر شده‌اند.در ادامه با اخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

برای کسانی که با این انیمه و بازی آشنایی ندارند باید عرض کنم که هر دو روایت‌گر دورانی در کشور ژاپن هستند که موجوداتی به نام «غول» در کنار مردم زندگی کرده و مردم عادی در ترسی مداوم از آنان روزهای خود را سپری می‌کنند. امر مشکل‌ساز آن است که «غول‌ها» علاقه‌ی زیادی به گوشت انسان دارند و در نتیجه زندگی تک تک افراد توکیو در خطر است. در این میان شخصی به نام کانکی (Kaneki) که یک دانشجوی معمولی است طی اتفاقاتی به یک نیمه غول نیمه انسان تبدیل می‌شود و شاهد داستان‌های هیجان‌انگیز او هستیم. طی تریلر منتشر شده از این عنوان شاهد شخصیت‌های زیادی از تمامی فصل‌های این انیمه که شامل فصل اول، فصل دوم یا  √A و البته سری سوم هستیم. در تصاویر و ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌کنیم که هر یک از غول‌ها قدرت‌ها و قابلیت‌های منحصر به فردی دارند.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این عنوان را در قسمت زیر مشاهده کنید:

همچنین تصاویر متعددی از بازی منتشر شده‌اند که در قسمت زیر قرار گرفته‌اند:

بازی Tokyo Ghoul:re CALL to EXIST برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در آمریکای شمالی و اروپا از طریق شبکه‌ی استیم عرضه خواهد شد. هرچند که تاریخ انتشار دقیقی برای آن مشخص نیست ولی احتمال داده می‌شود که بازی در سال ۲۰۱۹ عرضه شود. نسخه‌ی ژاپنی بازی نیز زمستان امسال تنها در ژاپن منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “Bandai Namco تریلر و تصاویر جدیدی ازTokyo Ghoul:re CALL to EXIST منتشر کرد[گیمزکام ۲۰۱۹]”

  1. Hitsugaya گفت:

    عاشق دو فصل اول توکیو غولم :46:

    ۱ ۰