احتمال حضور S.T.A.L.K.E.R. 2 در گیمزکام ۲۰۱۹

توسط سید مسعود کاظمی در ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۱:۳۹

ماه می، سال ۲۰۱۸ بود که GSC Game اعلام کرد که S.T.A.L.K.E.R 2 دوباره در دست ساخت قرار گرفته است، و به احتمال فراوان در سال ۲۰۲۱ روانه بازار می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیا‌ی‌بازی همراه باشید.

بجز تایید شدن بازی از طرف استودیو سازنده، هیچ گونه اطلاع دیگری از نسخه دوم سری کالت-کلاسیک S.T.A.L.K.E.R. در دست نیست. ولی امکان دارد بزودی شاهد منتشر شدن اطلاعاتی از این بازی باشیم.

چندی پیش Denis Rudoy، یکی از طراحان مراحل بازی S.T.A.L.K.E.R  ۲ از خودش عکسی در فضای‌مجازی به اشتراک گذاشت که در آن پیراهن S.T.A.L.K.E.R. 2 را پوشیده و نوشته بود “آماده برای گیمزکام”. همچنین یکی از طرفداران که از آقای Rudoy پرسیده بود آیا این بازی قرار است در گیمزکام ۲۰۱۹ غرفه‌ای داشته باشد در جوابش فقط از اموجی “هیسسس” استفاده کرد. Rudoy بعد از مدتی این پست را پاک کرد. اما همین نکته که قرار است یکی از کارکنان پروژه S.T.A.L.K.E.R 2 همچین راه طولانی را بپیماید و به آلمان سفر کند، نویدبخش این است که احتمال دارد شاهد تریلر یا خبری از این بازی باشیم.

اگرچه تا سال عرضه بازی زمان زیادی باقی مانده است، و شاید هنوز زود باشد که سازنده‌ها بخواهند چیزی درباره بازی بگویند. به هرصورت چیزی تا گیمزکام نمانده و اگر خبری هم درکار باشد بزودی باخبر خواهیم شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “احتمال حضور S.T.A.L.K.E.R. 2 در گیمزکام ۲۰۱۹”

  1. Hitsugaya گفت:

    چه خوب اگه معرفی بکننش

    ۱ ۰