THQ Nordic مالکیت استودیو توسعه‌دهنده بازی Darksiders III را بدست آورد

THQ Nordic مالکیت استودیو توسعه‌دهنده بازی Darksiders III را به‌دست آورد

توسط افراسیاب در ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۵:۵۳

تی‌اچ‌کیو نوردیک خبر از خرید سه استودیو از جمله Gunfire Games توسعه‌دهنده بازی DarkSiders III داده است. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

در کنار معرفی نسخه‌های جدید عناوین مترو، Timesplitters، Dead Island 2 و Saint Row تی‌اچ‌کیو اکنون خبر می‌دهد که استودیوهای بیشتری نیز خریده است.

همانند توسعه‌دهندگان عناوین بالا تی‌اچ‌کیو نوردیک اعلام کرد که مالکیت استودیو Gunfire Games را نیز به‌دست آورده است. آخرین بازی این استودیو با عنوان Darksiders III در سال گذشته منتشر شد. هنوز مشخص نیست که بازی بعدی آنها مربوط به Darksiders خواهد بود یا یک چیز کاملا متفاوت.

همزمان با معرفی خرید Gunfire، تی‌اچ کیو دو استودیو دیگر را نیز به جمع استودیوهای خود اضافه کرد. نخستین آنها Goodbye Kansas Game Invest است که خود دارای پنج استودیو زیرمجموعه کوچکتر است. بازی موردانتظار Biomutant در این استودیو توسعه‌ می‌یابد. و آخرین استودیو، استودیو ایتالیی Milestone s.r.l. با بیش از ۲۰ سال سابقه بازی‌سازی است. این استودیو بیشتر برای بازی‌های ژانر اتومبیل‌سواری شناخته می‌شود که جدیدترین آنها Ride 3 و MotoGP 19 بوده اند. این استودیو هم‌اکنون بر روی پنج بازی کار می‌کند.

با توجه به آنکه تی‌اچ‌کیو در سال گذشته گفته بود آنها بیش از ۲۰۰ میلیون دلار برای خرید استودیوهای جدید سرمایه‌گذاری کرده اند، خرید چنین استودیوهای چندان جای تعجب ندارد، بلکه منتظر هستیم تا ببینیم در آینده چه شرکت‌های جدید دیگری به جمع استودیوهای آنها اضافه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: