کارگردان خلاق بازی Halo Infinite از استودیو 343 اینداستریز جدا شد

کارگردان خلاق بازی Halo Infinite از استودیو ۳۴۳ اینداستریز جدا شد

توسط افراسیاب در ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۵:۰۷

یکی از شخصیت‌های بزرگ پشت بازی Halo Infinite استودیو ۳۴۳ اینداستریز را ترک کرد. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

تیم لونگو کارگردان خلاق بازی Halo Infinite استودیو ۳۴۳ اینداستریز را ترک کرد، این شخص پیش از این نیز همین سمت را در توسعه عنوان Halo 5: Guardians بر عهده داشت. البته بنابر گزارش کوتاکو لونگو چند هفته قبل از جدا شدنش از تیم سمت دیگری را بر عهده گرفته بود.

مایکروسافت به تازگی مطلب زیر را مربوط به تغییرات جدید در استودیو ۳۴۳ اینداستریز منتشر کرده است:

در جریان توسعه یک بازی اعضای متفاوتی وحود دارند که باید نقش‌های متنوعی را برعهده بگیرند. اخیرا ما دو تغییر در تیم توسعه دهنده Halo Infinite داشتیم. نخست تهیه کننده اجرایی ما مری اولسون به عنوان تهیه‌کننده ارشد به بخش کمپین بازی Halo Infinite پیوست.

همچنین تیم لونگو از تیم ما جدا شد و ما بابت تمام زحماتی که در این سال‌ها برای استودیو ما و دنیای هیلو کشیده است سپاسگزاریم. ما برای او بهترین‌ها را آرزو می‌کنیم.

کریس لی همچنان به عنوان ناظر خلاق ارشد باقی می‌ماند.

ما دارای یک تیم در سطح جهانی هستیم که مشغول کار بر روی Halo Infinite هستند. از طرفداران بابت پشتیبانی و انرژی که به ما می‌دهند بسیار تشکر می‌کنیم، به لطف آنها می‌خواهیم بهترین هیلو تاریخ را در تعطیلات ۲۰۲۰ به همراه پروژه اسکارلت منتشر کنیم. این تغییرات هیچ تاثیری در تاریخ انتشار بازی نخواهد گذاشت.

معمولا چنین تغییراتی در این مرحله از توسعه بازی موجب نگرانی بسیاری می‌شود. هرچند مایکروسافت قول داده است که غیبت لونگو تاثیری در توسعه بازی نخواهد گذاشت، امیدواریم که این حرف درست باشد. در حال حاضر هیچ گیم‌پلی‌ای از بازی منتشر نشده است.

بازی Halo Infinite در تعطیلات ۲۰۲۰ به همراه پلتفرم نسل بعدی اکس‌باکس که اکنون با عنوان پروژه اسکارلت شناخته می‌شود برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پروژه اسکارلت و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “کارگردان خلاق بازی Halo Infinite از استودیو ۳۴۳ اینداستریز جدا شد”

  1. Hitsugaya گفت:

    شایعه شده بود که بخاطر خوب پیش نرفتن همین پروژه از استودیو جدا شده.امیدوارم که شایعه باشه.

    ۰ ۰