پشتیبانی از Halo Wars 2 متوقف شد

توسط سید مسعود کاظمی در ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ , ۲۰:۳۳

استودیو ۳۴۳ Industries در جواب به دادخواست از بازی Halo Wars 2 اعلام کرد که دیگر از این بازی پشتیبانی نخواهد کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه باشید.

در این دادخواست که بیش از ۲۵۰۰ طرفدار در آن امضا کرده‌اند، از استودیو سازنده درخواست چند اپدیت برای حل مشکلات و بهبود بازی‌ RTS سری Halo را کرده اند. همچنان طرفداران درخواست‌های دیگری نظیر عرضه بازی برای استیم، ویژه‌گی‌های جدید مانند تکرار مراحل، آزاده‌گی طراحی برای نسخه PC، پشتیبانی کنسول Xbox One از کیبورد و ماوس، محتویات جدید که شامل نقشه‌ها و اسکین (لباس) های جدید می‌شود، حل چندین و چند باگ، ارتقا کیفیت بصری و پچ‌هایی برای متوازن ساختن بازی؛ را نیز کرده اند. استودیو ۳۴۳ Industries در Halo Waypoint درجواب به درخواست‌های طرفداران ابراز داشت که، بدلیل نداشت وقت و کارکنان کافی درحال حاضر نمی‌تواند برای بازی Halo Wars اپدیتی عرضه کند یا بصورت کل از آن پشتیبانی کند.

‏Tyler Davis درجواب به طرفداران می‌گوید:

اشتیاق طرفداران برای تغییرات در بازی که سبب بهتر شدن آن می‌شود واقعا عالی است. این درخواست ها واقعا عالی هستند و اشتیاق شخصی ما نیز است که این نکات را دربازی عملی کنیم، اما واقعت این است که درحال حاضر دیگر توانایی پشتیبانی از بازی Halo Wars 2 را نداریم.

تیم ۳۴۳ Publishing، همان تیمی که بازی Halo Wars 2 را ساخته است، هم اکنون درحال کار بر روی پورت کردن Halo: The Master Chief Collection برای رایانه‌های شخصی و کار بر روی Halo: Reach برای کنسول ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی است.

همچنان در ادامه آقای Davis اضافه کرد که:

از آنجایی که بازی Halo Master Chief Collection کار زیادی مطلبد، مجبور شدیم نیروی کاریِ که بر روی Halo Wars 2 کار می‌کرد را نیز به بازی‌های Master Chief Collection و Halo: Reach اضافه کنیم.

از سخنان دیویس این طور به نظر می‌رسد که تیم سازنده نیز علاقه دارد  که بر روی این بازی کار کنند اما، هم اکنون قادر به انجام دادن این کار نیستند. همچنان بازی Halo Wars 2 در زمستان پارسال به سرویس Xbox Game Pass اضافه شد و همچنان از زمان عرضه آن در سال ۲۰۱۷ تاکنون چیزی حدود ۱۸ آپدیت و محتوا دریافت کرده است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “پشتیبانی از Halo Wars 2 متوقف شد”

  1. Hitsugaya گفت:

    با احترام به طرفدارای این بازی از نظر من halo بهتره که فقط تو همون سبک اکشن اول شخص بازی بسازه و به استراتژیک کاری نداشته باشه

    ۰ ۰