پلیس به خانه قهرمان جام جهانی فورتنایت حمله کرد

توسط سید مسعود کاظمی در ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ , ۲۳:۰۰

Kyle “Bugha” Giersdorf، قهرمان ۱۶ ساله جام جهانی فورتنایت که چندی پیش جایزه ۳ میلیون دلاری را به خانه برد، درحال استریم بازی خودش بود که پلیس به خانه وی حمله کردند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه شوید.

این حادثه زمانی رخ داد که قهرمان فورتنایت درحال استریم بازی‌اش بود که، پدرش وارد اتاقش می‌شود و می‌گوید که پلیس پشت در است. Giersdorf ده دقیقه بعد لرزان برمی‌گردد و به دوستانش می‌گوید که:

رفیق، اونا اسلحه داشتن.

در ادامه استریم قهرمان فورتنایت می‌گوید که خوشبختانه یکی از پلیس‌ها او را شناسایی می‌کند و قضیه بدون بروز مشکلات بیشتر حل می‌شود.

متاسفانه، همان اندازه که استریم بازی‌ها در چند سال اخیر محبوب شده است، حملات پلیس به خانه این بازیکنان و استریمرها نیز زیاد شده، و باعث رخ دادن حوادث جدی برای این استریمرها نیز شده است.

بعضی اوقات این حملات منجر به دستگیری قربانیان در هنگام استریم نیز شده است، درحالیکه در سال ۲۰۱۷  یک جروبحث بر سر Call of Duty منجر به کشته شدن یک مرد ۲۸ ساله نیز شد.

در همان سال یک گیمر ۲۰ ساله از مریلند به دلیل اینکه از روی شوخی در بازی کسی را تهدید کرده بود، پلیس با گلوله پلاستکی به صورت و سینه این گیمر شلیک کرد.

بعد از ازدیاد این حملات، پلیس ایالات متحده نیز برای جلوگیری از این حوادث اقداماتی را در نظر گرفت. سال گذشته، پلیس سیاتِل برنامه Rave Facility را معرفی کرد، تا استریمرهایی که احساس می‌کردند ممکن است پلیس به خانه آن‌ها حمله کند، نام‌نویسی کرده و از از حملات پلیس مصون باشند. به اضافه، مجلس سنا کنزاس نیز لایحه‌ای را پیشنهاد کردند که در آن برای عوامل این چنین حملات بین ۱۰ الی ۴۱ سال حبس درنظر گرفته شده است.

Katherine Clark یکی از نماینده‌گان مجلس ایالات متحده نیز برای کنگره تعدادی لایحه‌ جدید پیشنهاد نمود تا این چنین حملات غیرقانونی اعلام شوند. ولی در حین تبلیغات این لایحه، خانوم Clark نیز مورد حمله مشابه توسط پلیس قرار گرفت.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “پلیس به خانه قهرمان جام جهانی فورتنایت حمله کرد”

  1. Hitsugaya گفت:

    مردم اونجا هم بیکارنا :| تازگیا هی زنگ میزنن به پلیس تا بریزن تو خونه ی این استریمرا و گیمرا بدبخت :11:

    ۰ ۰