تاریخ عرضه بازی The Last of Us Part 2 در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

توسط امیرحسین نورپور در ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۹:۳۰

شایعه‌ای منتشر شده که تاریخ انتشار عنوان The Last of Us Part 2 در برنامه State of Play ماه نوامبر اعلام خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

براساس آخرین اخبار بازی به تازگی شایعه‌ا‌ی وبسایتNeoGAF  منتشر شده است که شرکت سونی قصد دارد تا در طول جدیدترین قسمت از مجموعه State of Play در ماه نوامبر سال جاری میلادی اطلاعات بسیاری را از دو عنوان انحصاری خود یعنی The Last of Us Part 2  و Death Stranding با طرفداران خود به اشتراک بگذارد که یکی از اطلاعات تاریخ انتشار عنوان The Last of Us Part 2 خواهد بود.

با توجه به شایعه‌ی تازه‌ای که در وب‌سایت NeoGAF دیده می‌شود، شرکت سونی قرار است تا پیش از عرضه‌ی یکی از بزرگترین عناوین انحصاری خود یعنی Death Stranding  قسمت جدیدی از سری State of Play را پخش کند. شرکت سونی در این سری علاوه بر معرفی عناوین جدید، جزئیاتی را از دیگر بازی‌های خود با طرفداران این شرکت به اشتراک خواهد گذاشت. همانطور که گفته شد این قسمت از سری State of Play  احتمالا تریلر زمان عرضه‌ی عنوان Death Stranding را در بر می‌گیرد. از حالا می‌دانیم که این بازی قرار است در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. پس به احتمال زیاد این قسمت جدید از سری گفته شده پیش از روز ۱۷ آبان پخش خواهد شد.

پس از این عنوان اما شرکت سونی به سراغ آخرین ساخته‌ استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) یعنی عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order  می‌رود. پس از این عنوان اما نوبت به قسمت اصلی این مجموعه یعنی دیگر انحصاری بزرگ این شرکت ژاپنی، عنوانThe Last of Us Part 2  می‌رسد و به احتمال زیاد شاهد عرضه تریلری از این عنوان خواهیم بود تریلری که به صورت رسمی و دقیق تاریخ انتشار این عنوان را مشخص می‌کند. این تاریخ به احتمال زاید ماه می سال ۲۰۲۰ میلادی (۱۲ اردیبهشت تا ۱۱ خرداد ۱۳۹۹) خواهد بود.

این شایعه اما تاکید می‌کند که در این قسمت از برنامه State of Play قرار نیست از بازی Ghost of Tsushima صحبتی شود و شرکت سونی انتشار اطلاعات این بازی را به زمان دیگری موکول کرده است (شاید در سال بعد میلادی برنامه در این باره باشد). یکی از دلایل این تاخیر به وجود آمده می‌تواند این باشد که استودیوی ساکر پانچ (Sucker Punch)  سعی دارد تا علاوه بر بهینه‌سازی بازی برای کنسول‌های نسل بعدی، آن را برای کنسول‌های نسلی فعلی نیز آماده کند.

در حال حاضر نمی‌توان به این دسته از شایعات اعتماد کرد. چراکه پیش‌تر نیز دیده بودیم که شایعاتی از این قبیل و مربوط به مشخص شدن تاریخ عرضه‌ی عنوان موردانتظار The Last of Us Part 2 نیز منتشر شده است که البته هنوز چنین اتفاقی نیفتاده است. البته احتمال واقعی بودن این شایعه نیز بسیار کم است چراکه ما هنوز در ماه آگوست قرار داریم و زمانی زیادی تا ماه نوامبر مانده است و به احتمال زیاد هنوز شرکت سونی تصمیم قطعی برای برنامه State of Play خود در این ماه ندارد. همچنین از طرفی چند شایعه دیگر نیز وجود دارد که گفته‌اند این عنوان به جای ماه می در ماه فوریه منتشر خواهد شد.

از طرفی دیگر اما این می‌تواند تصمیمی منطقی برای شرکت سونی باشد. دو عنوان Death Stranding  و Star Wars Jedi: Fallen Order در ماه نوامبر عرضه می‌شوند و برنامه‌ریزی برای نمایش قسمت جدیدی از State of Play در اوایل این ماه می‌تواند کاری طبیعی از سوی این شرکت باشد.

همانطور که گفته شد، عنوان The Last of Us Part 2 در تاریخی نامشخصی در سال آینده به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: