بازی Dead Island 2 استودیو Sumo Digital و THQ Nordic

ادامه توسعه بازی Dead Island 2 به استودیو Dambuster محول شد

توسط امیرحسین نورپور در ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ , ۲۱:۰۰

براساس آخرین اخبار بازی به تازگی استودیو سازنده عنوان Dead Island 2 برای بار دیگر تغییر کرده است و این بار استودیو سازنده عنوان Homefront: The Revolution این مسئولیت را برعهده گرفته است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

چند ماه پیش بود که استودیو تی اچ کیو نوردیک (THQ Nordic) اعلام کرد که بازی Dead Island 2  هنوز در مراحل توسعه قرار دارد، اما اطلاعات زیادی از آن اعلام نکرد. به‌تازگی اخبار جدیدی از این بازی منتشر شده است که به‌نحوی نگران‌کننده به‌نظر می‌رسد. بر اساس جدیدترین اخبار بازی، کمپانی THQ Nordic به‌تازگی اعلام کرده است که ادامه‌ی روند توسعه‌ی این بازی به استودیو Dambuster، سازنده‌ی عنوان Homefront: The Revolution  واگذار شده است. از زمان معرفی بازی، در چند سال گذشته این سومین باری است که توسعه‌دهنده‌ این عنوان تغییر می‌کند.

در ابتدا قرار بود استودیو Techland توسعه‌ی بازی Dead Island 2 را برعهده بگیرد؛ پیش از آن‌که به سمت ساخت بازی Dying Light برود. پس از آن قرار بود که استودیو Yager Development توسعه این عنوان را بدست بگیرد که بعد از آن توسط Deep Silver کنار زده شد بعد از آن استودیو  Sumo Digital وظیفه‌ی توسعه‌ی این بازی ترسناک را برعهده گرفت که البته دوام چندانی نیز نداشت و در نهایت این کار به استودیو Dambuster محول شد. وظیفه‌ی انتشار این اثر را نیز کمپانی Deep Silver برعهده دارد که پیش‌تر توسط تی اچ کیو نوردیک خریداری شده است.

در حال حاضر عنوان Dead Island 2 به‌مدت پنج سال است که در این حلقه توسعه‌دهندگان گرفتار شده است و فعلا خبری از تکمیل فرآیند ساخت آن نیست. بازی در رویداد E3 2014 معرفی شد و پس از آن توسط استودیوهای ذکر شده تحت توسعه قرار گرفت. در طول دهه‌ی گذشته، هیچ بازی‌ای به این میزان تغییر در توسعه‌دهنده را در کارنامه خود نداشته است. در حقیقت باید از این‌که بازی هنوز هم زنده است و به‌طور کلی لغو نشده است، خوشحال بو و این برای طرافداران این مجموعه به خودی خود خبر خوبی است.

خوشبختانه اعلام شده است که این بار آخرین باری است که توسعه‌دهنده‌ عنوان Dead Island 2  تغییر می‌کند و ظاهرا قرار است توسعه‌ آن به‌طور جدی در برنامه قرار بگیرد تا بتوانیم در نهایت روزی شاهد انتشار بازی و رسیدن آن به دست طرفداران باشیم.

عنوان Dead Island 2 قرار است در نهایت و در تاریخی که هنوز اعلام نشده است، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر شود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “ادامه توسعه بازی Dead Island 2 به استودیو Dambuster محول شد”

  1. Hitsugaya گفت:

    ببینیم بالاخره کی قراره بیاد!پیر شدیم بابا :40:

    ۰ ۰