مارگو رابی و برد پیت خواستار بازی در فیلم Star Trek

ابراز علاقه مارگو رابی و برد پیت برای ایفای نقش در فیلم بعدی کوئنتین تارانتینو

توسط سپهر گلمکانی در ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۷:۳۲

«مارگو رابی» (Margot Robbie) و «برد پیت» (Brad Pitt)، بازیگران فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» (Once Upon aTime in Hollywood) ابراز علاقه کردند که بار دیگر با «کوئنتین تارانتیو» (Quentin Tarantino) در فیلم «پیشتازان فضا» (Star Trek) همکاری کنند. در ادامه با آخرین اخبار سینما و تلویزیون همراه دنیای بازی باشید.

وقتی فیلم روزی روزگاری در هالیوود به اکران درآمد، کوینتین تارانتینو کارگردان اثر فرصت یافت که بر روی پروژه بعدی خود تمرکز کند که احتمالاً پروژه بعدی وی، فیلم علمی تخیلی Star Trek است. دو ستاره فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» هم ممکن است بخواهند در این پروژه با تارانتینو همکاری داشته باشند.

در طی مصاحبه خبرگزاری Joe.it با مارگو رابی و برد پیت، وقتی از آن‌ها پرسیده شد که مایل هستند در سازمان اختر ناوگان زیر نظر کوئنتین تارانتینو قرارداد ببندند. آن‌ها با اشتیاق جواب دادند. برد پیت گفت که قطعا آره! و مارگو در جواب بیان کرد که حاضر است هر کاری زیر نظر تارانتینو انجام می‌دهد. سپس آن‌ها در مورد اینکه در هیچ سکانسی حضور مشترکی باهم نداشتند، شوخی می‌کردند. نکته جالب اینجاست که این دومین اثر پس از فیلم کمدی «رکود بزرگ» (Big Short) است که آن‌ها هیچ سکانس مشترکی را با هم بازی نکردند.

تارانتینو مقداری در مورد فیلم Star Trek در تور اکران فیلم روزی روزگاری در هالیوود صحبت کرد و گفت:

خب، این یک ایده‌ای بود که ما به آن رسیدیم و در موردش صحبت کردیم و سپس ما مارک اسمیت را استخدام کردیم؛ کسی که قبلاً روی فیلم‌نامه The Revenant کار می‌کرد.

تارانتینو همچنین در یکی از اپیزودهای پادکست Happy Sad Confused گفت:

من نمیدانم که چقدر باید در مورد اثر بهتان بگویم. یک چیزی که می‌توانم بگویم این است که با تایم لاین ماجراجویی‌های کریس پاین هم‌زمان است. چیزی که هنوز نمی‌توانم درکش کنم. اینکه چه اتفاقی در فیلم اول افتاده است و اکنون همه چیز فراموش شود. من این را نمی‌خرم. من این را دوست ندارم. می‌خواهم این فیلم بر کل سری فیلم‌های Star Trek تأثیر بگذارد. من بندیکت کامبربنچ رو در فیلمم نمی‌خواهم. اسمش فکر کنم کان بود. و بعد به جی جی آبرامز گفتم که من این را متوجه نمی‌شوم. من این را دوست ندارم و او هم گفت که بی‌خیال شو! هیچ کس دوست ندارد. هر کاری که دلت می‌خواهد را انجام بده. اگر می‌خواهی در یک مسیر قطعی داستان اتفاق بیافته، باید بر کل سری اتفاق بیافتد.

او در ادامه گفت:

دلیل اینکه شیفته‌ی ورژن فیلم جی جی آبرامز شدم این است که کریس پاین نه‌تنها نقش کاپیتان کرک را خوب بازی نکرده، بلکه او نقش کاپیتان ویلیام شاتنر رو بازی کرده. او واقعاً ویلیام شاتنر هست و از سوی دیگر، زکری کوینتکو است که به معنای حقیقی لئونارد نیموی است. چون که آن‌ها در سکانس‌های مشترک با هم حضور داشتند. او اسپاک است. آن‌ها در کنار هم میخکوب کننده و جذاب هستند.

‍‍

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: