GreedFall قصد دارد تا جای خالی بازی‌های نقش‌آفرینی بایوور را پر کند

GreedFall قصد دارد تا جای خالی بازی‌های نقش‌آفرینی بایوور را پر کند

توسط افراسیاب در ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۴:۳۱

توسعه‌دهندگان استودیو اسپایدرز امیدوار هستند تا بتوانند جای خالی عناوین نقش‌آفرینی بایوور را با بازی GreedFall پر کنند. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

آخرین بازی استودیو افسانه‌ای بایوور Anthem بود که متاسفانه نتوانست توقعات طرفداران خود را برآورده سازد. در حال حاضر استودیو سخت مشغول بهبود و رشد این عنوان است و به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها بازگردد به توسعه بازی‌های نقش‌آفرینی و خاطره‌انگیزی که با آنها شناخته و معروف شد. بنابراین دل طرفداران بازی‌های نقش‌آفرینی بایوور بسیار برای بازگشت بازی‌هایی با آن رنگ‌وبو تنگ شده است که توسعه‌دهندگان استودیو اسپایدرز نیز از آن طرفداران هستند، بنابراین آنها تصمیم گرفته اند تا بازگشت بایوور خود با توسعه بازی GreedFall جای خالی آن را پر کنند.

مدیر استودیو اسپایدرز آقای جون روسو در جریان مصاحبه با Escapist Magazine می‌گوید که آنها به هیچ عنوان قصد ندارند که جایگزین بایوور شوند، بلکه قصد دارند پس از مدت‌ها انتظار در نبود بازی‌هایی مانند Dragon Age و Mass Effect خود بازی‌‌ای الهام گرفته از آن بسازند که از دی‌ان‌ای یکسانی برخوردار باشند.

ما نمی‌خواهیم که جایگزین آنها شویم بلکه می‌خواهیم در بعضی زمینه‌ها از سبک آنها الهام بگیریم. ما هیچ‌وقت خود را با آنها مقایسه نمی‌کنیم، زیرا ما به اندازه آنها نیروی کار و بودجه نداریم، اما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بازی‌هایی را بسازیم که به آنها عشق می‌ورزیم. امیدواریم بازیکنان بتوانند با بازی GreedFall لذتی را تجربه کنند که روزی از بازی‌های داستان‌محور نقش‌آفرینی بایوور می‌بردند.

استودیو اسپایدرز به تازگی توسط شرکت بیگبن اینتراکتیو خریداری شده است، بنابراین دیگر نیاز نیست تا نگران چیزهایی مانند بودجه آن باشیم.

بازی GreedFall در ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “GreedFall قصد دارد تا جای خالی بازی‌های نقش‌آفرینی بایوور را پر کند”

  1. Hitsugaya گفت:

    واقعا موندم که بایوور چرا داره اینطوری میکنه؟یک دوره بود که مس افکت میداد با چه کیفیتی،ولی الان رسیده به انتم و مس افکت اندرومدا :11:

    ۰ ۰