منتظر بازسازی‌ بازی‌های بیشتری از اکتیویژن باشید

منتظر بازسازی‌ بازی‌های بیشتری از اکتیویژن باشید

توسط افراسیاب در ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۲:۴۴

در این نسل شاهد بازگشت دوتا از خاطره‌انگیزترین بازی‌های کلاسیک پلی‌استیشن توسط اکتیویژن بودیم؛ یکی Crash Bandicoot و دیگری Spyro the Dragon. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

اکتیویژن پس از به‌دست آوردن حقوق این دو فرانچایز آنها را بازسازی و منتشر کرد که هر دو از هر نظر به موفقیت رسیدند. بنابراین جای تعجب ندارد که این شرکت برای بازسازی عناوین بیشتر اقدام کند.

در جلسه گزارش مالی این شرکت آقای رابرت کوستیک رئیس اکتیویژن اعلام کرد که بیش از ۱۰ میلیون کپی از بازی Crash Bandicoot به فروش رفته است که این یک موفقیت بزرگ برای آنها محسوب می‌شود. او ادامه می‌دهد که آنها برای انتشار بازسازی بیشتری از عناوین قدیمی برنامه‌ریزی کرده اند و به دنبال ایده‌های جدید برای رشد این آی‌پی‌ها هستند.

اگر شما به آرشیو آی‌پی‌های ما نگاه کنید، عناوین بسیاری را مشاهده خواهید کرد که بازیکنان دوست دارند تا دوباره آنها را تجربه کنند، پس بهتر است منتظر معرفی عناوین بیشتری از ما بمانید.

وی ادامه می‌دهد:

البته منظور ما فراتر از تنها ریمستر یک بازی است. اکنون با گذشت زمان ابزار ما برای افزودن محتواهای بسیار بیشتر و خلاقانه‌تر فراهم شده است.

آن‌طور که به نظر می‌رسد اکتیویژن قصد دارد تا مالکیت بازی‌های جدیدی را به‌دست آورد، و این بسیار خوب است که آنها تنها به بازسازی عناوین قدیمی فکر نمی‌کنند بلکه با افزودن محتواهای بسیار به‌روزتر جانی دوباره به آنها می‌بخشند.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “منتظر بازسازی‌ بازی‌های بیشتری از اکتیویژن باشید”

  1. Hitsugaya گفت:

    به دهنش مزه کرده :40:

    ۰ ۰
  2. Hitsugaya گفت:

    ولی به دور از شوخی واقعا بازسازی هاش کیفیت بالایی داشتن

    ۰ ۰