‏Gamedec، بازیِ سایبرپانکی-نقش‌آفرینی که در سال ۲۰۲۰ باید منتظر آن بود

توسط سید مسعود کاظمی در ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۹:۰۰

بازی Gamedec یک نقش‌آفرینی کلاسیک، که در دنیایی با تم سایبرپانک جریان دارد و شخصیت شما در پایه تصمیماتی که در بازی انتخاب می‌کنید شکل می‌گیرد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه باشید.

بازی Cyberpunk 2077 ساخته استودیو CD Projekt Red شاید مورد انتظارترین بازی سال ۲۰۲۰ باشد، اما یقینا تنها بازی نقش‌آفرینی-سایبرپانکی آن سال نخواهد بود. بازی جدید Anshar Studios یعنی Gamedec نیز شباهت زیادی به این بازی دارد که، بازی امیدوار کننده‌ای به نظر می‌رسد. تیم سازنده قبل از نمایش کامل این بازی در گیمزکام ۲۰۱۹، یک تریلر از بازی منتشر کرده است که می‌توانید اینجا در یوتیوب آن را مشاهده کنید.

بازی Gamedec و Cyberpunk 2077 تم و دنیای مشابهی دارند، ولی شباهت های این دو بازی فقط در همین دو نکته تمام ‌می‌شود. سایبرپانک ۲۰۷۷ یک بازی AAA با تیم توسعه عالی و نمای اول-شخص است، درحالیکه بازی Gamedec یک نقش‌آفرینی کلاسیک مانند Baldur’s Gate است. گیمپلی بازی نیز شباهت فراوانی با بازی Shadowrun Returns خواهد داشت، تا ساخته استودیو CD Projekt Red. ولی در هردو بازی تصمیمات بازیکان از اهمیت زیادی برخوردار است.

در بازی Gamedec شما کنترل شخصی را در دست دارید که در دنیای مجازی به حل کردن پرونده‌های جنایی می‌پردازد. در عصر جدید کاراگاه‌های خصوصی، شما باید دنبال جنایت‌کاران در در نسل آینده انترنت باشید. برای بازیکنان تعداد فراوانی تجهیزات فراهم شده که به کمک آن‌ها می‌توانند ماموریت‌شان را به پایان برسانند، و همچنان بر طبق شخصیتی که بازیکنان در بازی ساخته‌اند، به روش‌های مختلفی می‌توانند پرونده را حل کنند.

مشخصا، اطلاعات بیشتری درباره این بازی نداریم، ولی مشخص است که بازی، پتانسیل بالایی دارد. خوشبختانه می‌توانیم منتظر رونمایی کامل از بازی در گیمزکام ۲۰۱۹ باشیم. همچنان در توضیحات مختصری که سازنده‌ها در استیم نوشته‌اند، قرار است شاهد محیط‌های مانند غرب وحش و جنگل نیز در این بازی باشیم که تا بحال در هیچ بازی سایبرپانکی دیگر شاهد آن نبوده‌ایم.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “‏Gamedec، بازیِ سایبرپانکی-نقش‌آفرینی که در سال ۲۰۲۰ باید منتظر آن بود”

  1. Hitsugaya گفت:

    چقد بازی سایبر پانکی داره میاد

    ۰ ۰