فصل پنجم سریال Peaky Blinders در آخرین اخبار سینما و تلویزیون

تغییر تاریخ و شبکه پخش سریال Peaky Blinders برای فصل پنجم

توسط مهدی صبح در ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۲:۳۱

تاریخ پخش فصل پنجم سریال Peaky Blinders مشخص شده است و در کنار آن شبکه پخش این سریال در انگلستان دست‌خوش تغییر خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در دنیای بازی همراه ما باشید.

شبکه بی‌بی‌سی تایید کرده است توماس شلبی روز یک‌شنبه ۲۵ آگوست (۳ شهریور) ساعت ۹ شب به تلویزیون‌ها برمی‌گردد. به جای پخش این سریال در BBC Two مانند همیشه، فصل پنجم آن در بخش پرایم شبکه BBC One پخش خواهد شد. تا الان مشخص نشده که چه زمانی این سریال در نتفلیکس در آمریکا پخش خواهد شد، اما انتظار می‌رود تا آخر سال این اتفاق بیوفتد.

داستان فصل پنجم نیز به این صورت خواهد بود:

داستان این فصل در بحران مالی ۱۹۲۹ اتفاق می‌افتد. فرصت و بدشانسی همه جا حضور دارد. زمانی که یک سیاست‌مدار کاریزماتیک با تفکرات بزرگ برای بریتانیا با توماس شلبی آشنا می‌شود، او متوجه شده که پاسخ او و عکس‌العمل او نسبت به این سیاست‌مدار، نه تنها آینده خانواده‌ی او بلکه آینده‌ی کل کشور را تغییر خواهد داد.

البته می‌دانیم که آن سیاست‌مدار «آسوالد موزلی» خواهد بود که در واقع رفت تا به رهبر فاشیست‌های اتحادیه‌ی بریتانیا تبدیل شود. سریال Peaky Blinders روز ۳ شهریور از شبکه BBC One پخش خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: