نسخه‌های دیگری از کنسول نینتندو سوییچ در راه است - دنیای بازی

نسخه‌های دیگری از کنسول نینتندو سوییچ در راه است

توسط سهیل نصیری در ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۱:۰۰

کنسول نینتندو سوییچ فروش بسیار خوبی داشته است و با عرضه کنسول جدید Nintendo Switch Lite این شرایط بهتر خواهد شد. اما به نظر می‌رسد که نسخه‌ی دیگری از این کنسول نیز در راه است. در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.امسال سال بزرگی برای نینتندو است. آن‌ها نسخه‌ی لایت کنسول سوییچ را در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور) منتشر خواهند کرد و هم‌چنین به بازار چین نیز رسماً ورود خواهند کرد. اما به نظر می‌رسد که اخبار بزرگ‌تری نیز در راه است. در طول یک سال گذشته همیشه شایعه‌ی ساخت دو نسخه‌ی دیگر از کنسول سوییچ به گوش می‌رسید. یکی نسخه‌ی دستی و سبک‌تر که الان آن را با نام «لایت» می‌شناسیم و دیگری نسخه‌ی قوی‌تر این کنسول که هنوز یک شایعه باقی مانده است.

خیلی‌ها فکر می‌کنند که تغییراتی که در سخت‌افزار کنسول سوییچ عادی انجام شده است، همان نسخه‌ی قوی‌تر کنسول است. اما به گزارش وب‌سایت Wall Street Journal این‌گونه نیست و نسخه‌های دیگری از این کنسول در دست تولید است. البته بازه‌ی زمانی مشخصی اعلام نشده است.

با توجه به گذشته‌ی نینتندو ساخت نسخه‌های مختلف از یک کنسول چیز عجیبی به نظر نمی‌رسد. مخصوصاً این که نینتندو سوییچ هم کنسول دستی و هم کنسول خانگی است. نینتندو نسخه‌ی لایت را به عنوان یک کنسول دستی ساخته است، بعید نیست که یک نسخه‌ی قوی‌تر با تمرکز بر بخش خانگی این کنسول ساخته شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: