تماشا کنید: با Tori! خلاقیت خود را آزاد کنید و از بازی‌ها بیشتر لذت ببرید

تماشا کنید: با Tori! خلاقانه بازی کنید

توسط افراسیاب در ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ , ۲۳:۵۹

امروز باندای نامکو از Tori! رونمایی کرد. Tori! یک سیستم خلاقانه بوده و دارای هوش تجسمی است که به خانواده‌ها اجازه می‌دهدT بچه‌های ۶ تا ۱۲ ساله و حتی با سنین بیشترشان نیز از هوش و مهارت خود استفاده کنند و دست به تجربه‌های خلاقانه بزنند؛ در واقع Tori! هم سرگرمی است و هم آموزش. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

در Tori! از تعامل دو تکنولوژی واقعیت افزوده و Cutting edge استفاده شده است. ابزار Tori! از چهار قسمت قلم، منجنیق، فضاپیما و تخته تشکیل شده است. کودکان می‌توانند با کنترل این ابزار دنیای داخل صفحه نمایش را به‌صورت جادویی کنترل کنند و به آن زندگی ببخشند.

آقای تیموتی جوبرت یکی از بنیانگذاران ISKN در مطلبی به‌ مناسبت رونمایی از این محصول نوشته است:

ما همیشه به تکنولوژی تعاملی واقعیت افزوده خود به عنوان وسیله‌ای دوستانه نگاه می‌کردیم به گونه‌ای که موجب رشد خلاقیت و احساسات شود. همکاری با باندای نامکو یک فرصت برای ما بود تا لذت، جادو و رؤیا را برای همه ممکن سازیم.

در Tori! بچه‌ها می‌توانند هر دو ابزار دستی و محتواهای دیجیتالی خود را ارتقاء دهند و شخصی‌سازی کنند. این ماجراجویی خلاقانه در بازی بچه‌ها یک تعادل مناسب میان بازی با اسباب‌بازی و بازی روی صفحه نمایش برقرار می‌کند که در نهایت به رشد و توسعه بچه‌ها کمک می‌کند.

هرو هورت مدیر بازاریابی شعبه اروپای باندای نامکو نیز نوشته است:

ما به متدهای فعال، جذاب و خلاقانه از ته قلبمان باور داریم، فعالیت‌هایی که با تمرکز و هوش می‌توان موانع را از پیش روی برداشت. tori! به بچه‌ها کمک می‌کند تا در کنار لذت، شخصیت خود را از طریق یک فعالیت خلاقانه در تجربه‌ای تعاملی به‌صورت همزمان در داخل و خارج از صفحه نمایش ابراز کنند.

پک Tori! از ۱۰ مهر ۱۳۹۸ روانه بازار می‌شود، این پک در گوشی‌ها و تبلت‌های iOS و اندوید قابل استفاده است که در زمان انتشار از پنج نرم‌افزار پشتیبانی می‌کند؛ همچنین به مرور زمان اسباب‌بازی‌ها، نرم‌افزارها و بازی‌های بیشتری برای آن منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: