بازی Red Dead Online آخرین اخبار بازی راک‌استار

آپدیت جدید Red Dead Online سه نقش جدید به بازی اضافه می‌کند

توسط مهدی صبح در ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۲:۳۰

بالاخره استودیو راک‌استار اطلاعات جدیدی از نقش‌های Bounty Hunter، Trader و Collector که قرار است به Red Dead Online اضافه شوند، منتشر کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

هر نقش، همراه با آیتم‌های تزیینی، به‌روزرسانی‌ها و مهارت‌هایی خواهد بود و مهم است که به یاد داشته باشید تا در تمام نقش‌ها به صورت همزمان پیشرفت داشته باشید. راک‌استار نیز در یک پست اعلامیه این نقش‌ها، اطلاعات مختصری از آن‌ها منتشر کرده است.

به یک Bounty Hunter تبدیل شوید که در کنار قانون‌مندی، یک زندگی پر از هیجان را تجربه کنید. یک شکارچی تایید شده می‌تواند هدف‌هایی که دنبال می‌کند را دستگیر کرده یا به قتل برساند و البته این موضوع بستگی به شرافت شما دارد.

زندگی یک Trader برای سروکله زدن با کاپیتالیست‌ها در حالی که یک تجارت را از ساخته و توسعه می‌دهید، بسیار مناسب است. به لطف همکارانی که دارید، می‌توانید فرصت‌های زیادی را برای به دست آوردن مواد اولیه  گذرانده و آیتم‌های ارزشمند تولید کرده و به فروش برسانید.

یک Collector عاشق آن است تا در جهان به دنبال اشیای کمیاب و ارزشمند بگردد. باید یک زن که فروشنده دوره‌گرد است را در حیات وحش پیدا کنید تا مسیر Collector بودن را آغاز کنید. به دنبال جواهر گمشده، سرتیرهای کمیاب و اشیای قیمتی دیگر بگردید تا به صورت تکی با قیمت کم یا ست‌ها با قیمت زیاد به فروش برسانید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: