سایت PlayStation بازی Death Stranding را از لیست بازی‌های انحصاری ‌PS4 حذف کرد

توسط سید مسعود کاظمی در ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ , ۰۰:۰۲

آیا ممکن است بازی مورد انتظار Death Stranding ساخته Kojima Production برای پلتفرم PC نیز عرضه شود؟ برای اطلاع از جدیدترین اخبار بازی‌ها، با دنیای‌بازی همراه باشید.

چند وقتی است که تعدادی معتقد هستند که بازی Death Stranding بالاخره روزی برای PC نیز عرضه می‌شود. درحالیکه استودیو Kojima Production هنوز چیزی درباره عرضه بازی برای پلتفرمی غیر از PS4 چیزی نگفته است، ولی اتفاقات اخیر باعث شده که طرفداران دوباره به فکر عرضه بازی برای پلتفرمی غیر از PS4 شوند.

یکی از طرفداران مدتی پیش متوجه نبود بازی Death Stranding در لیست محصولات انحصاری سایت PlayStation استرالیا شد. در زمان رونمایی از بازی Death Stranding، این بازی در این لیست حضور داشت ولی حالا بنابر دلایلی نامشخص این بازی از لیست محصولات انحصاری این سایت حذف شده است.

مطمعنا بخاطر رخ دادن این چنین اتفاقی، سریع‌ترین نتیجه‌گیری‌مان عرضه بازی Death Stranding برای پلتفرم PC است. نبود بازی در این لیست ممکن هست دلالت بر این کند که بازی قرار است برای پلتفرمی غیر از PS4 نیز عرضه شود. همچنین بازی‌های قبلا انحصاری PS4 همانند بازی Detroit: Become Human که عرضه آن‌ها برای PC تایید شده است، نیز در این لیست حضوری ندارند.

اما بازهم این مهر تایید بر عرضه بازی برای PC نیست، طوریکه چند بازی انحصاری دیگر PS4 همانند MediEvil و Concrete Genie که قرار هست در آینده فقط برای این کنسول عرضه شوند نیز در این لیست حضور ندارند. همچنان دو بازی نامبرده نیز توسط شرکت سونی عرضه خواهد شد، پس نبودن هربازیِ در این لیست دلالت برآن نمی‌کند که بازی مورد نظر دیگر انحصاری پلی‌استیشن نیست.

با درنظر داشت همکاری فراوان سونی با Kojima Production طی چند سال اخیر، و همچنان استفاده از انجین بازی‌سازی یکی دیگر از شرکت‌های First-Party سونی، یعنی Guerrilla Games برای ساخت بازی Death Stranding، احتمال عرضه این بازی برای پلتفرم PC در آینده نزدیک، بعید به نظر می‌رسد. ولی این نکات دلیل بر عرضه نشدن بازی برای PC هم نیست، چون هنوز هم Kojima Production یک استودیو مستقل است و هیچ وابسطه‌گی با شرکت سونی ندارد. پس هیچ چیزی بصورت قطعی در این باره مشخص نیست.

درصورت عرضه این بازی برای PC، دیر یا زود از آن مطلع می‌شویم، پس بهتر خودمان را برای عرضه بازی Death Stranding برای PS4 در تاریخ جمعه ۱۷ آبان ماه، سال ۱۳۹۸، آماده کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: