تاریخ عرضه بازی WWE 2K20 مشخص شد؛ دو ستاره برروی کاور بازی

توسط سید مسعود کاظمی در ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۹:۱۵

قبل از رونمایی رسمی بازی WWE 2K20، تریلری از این بازی به بیرون درز کرد، که در آن از تاریخ عرضه و ستاره‌گان روی جلد بازی رونمایی شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه باشید.

در این تریلر لایو-اکشن طبیعتا شاهد گیمپلی از بازی نبودیم و قصد سازنده‌ها نیز رونمایی از کاور بازی و مشخص ساختن تاریخ عرضه بازی بود. چند لحظه بعد از درز این تریلر، فروشگاه Wal-Mart نسخه Collector’s Edition بازی به همراه توضیحات آن را در فروشگاه‌اش لیست کرد.

تریلر بازی یک مهمانی را به نمایش می‌گذار که درآن ستاره‌گاه قدیمی و کنونی کشتی‌کج حضور دارند، که ناگهان Becky Lynch (کشتی‌گیر زن) از سقف وارد مهمانی شده و باعث تعجب مهمان ها می‌شود. بعد از آن نیز شاهد تاریخ عرضه و کاور بازی هستیم، که امسال قرار هست Becky Lynch و Roman Reigns مشترکا روی کاور بازی WWE 2K20 حضور داشته باشند.

چند لحظه بعد از درز کردن این تریلر توسط Botch Dallas ذر یوتیوب ، فروشگاه Wal-Mart نسخه Collector’s Edition بازی را در فروشگاه‌اش لیست کرد. این نسخه از بازی قرار هست با تم Smackdown! عرضه شود، دو کشتی‌گیر قدیمی یعنی Chyna و Hulk Hogan برای بازیکنان قابل بازی باشد و چند آیتم دیگر که می‌توانید در ادامه لیست کامل آن را مشاهده کنید.

می‌توانید تریلر این بازی را در یوتیوب تماشا کنید. بازی WWE 2K20 قرار هست در تاریخ سه‌شنبه ۳۰ مهر سال ۱۳۹۸ برای PS4، Xbox One و PC عرضه شود.

آیتم های موجود در نسخه Collector’s Edition بازی WWE 2K20:

  • نسخه Deluxe Edition بازی WWE 2K20
  • اثری اکرلیکی از تخته رینگ Smackdown! بین سال‌های ۲۰۰۲ الی ۲۰۰۸
  • امضاهای Kurt Angle، Ray Mysterio و Edge برروی تخته‌ای آرکلیکی
  • ۲۰ نوع محتویات اضافه دیجیتالی SmackDown (به شمول شخصیت‌های قابل بازی مانند Chyna و Hulk Hogan با طرح لباس اولین حضور این دو کاراکتر در WWE 2K، پیراهن “۵۰۰$ Shirt” از The Rock، گروه Rock ‘n’ Sock Connection – بقیه اطلاعات پاییز امسال عرضه می‌شود)
  • متحویات نسخه پیش‌فروش بازی WWE 2k20
  • محتویات اضافه SuperCard
  • نسخه معمولی بازی WWE 2K20

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: