نینجا در روز اولش نیم میلیون دنبال‌کننده در Mixer بدست آورد - دنیای بازی

نینجا در روز اولش نیم میلیون دنبال‌کننده در Mixer بدست آورد

توسط سهیل نصیری در ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۳:۰۰

بعد از جدایی پر سروصدای نینجا، استریمر معروف، از Twitch حالا او اولین استریمش را رو پلتفرم Mixer انجام داد که باعث شود در همان روز اول نیم میلیون نفر دنبال‌کننده پیدا کند. در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

Tyler Blevins، ملقب به نینجا، پنج‌شنبه دهم مرداد رسماً جدایی‌اش از Twitch را اعلام کرد و حالا اولین استریمش را با حضور هواداران و با حمایت مایکروسافت پخش کرد که در همان روز نیم میلیون دنبال‌کننده پیدا کرد و اپلیکیشن Mixer به صدر نرم‌افزارهای دانلود شده‌ی iOS در App Store رفت.

او یکی از ستاره‌های Twitch بود و با جدایی‌اش از این پلتفرم می‌تواند تمامی استریمرها را تحت تأثیر قرار دهد. مخصوصاً که این جدایی همراه شده با تصمیمات جدید Twitch که کاربران بسیاری از این تغییر سیاست‌ها ناراضی هستند. Twitch قابلیتی را ارائه کرده است که در آن می‌توان استریم‌ها را فقط برای کسانی که Twitch Prime را خریداری کرده‌اند، بدون تبلیغات نمایش داد. چند ماه قبل نیز استریم‌های نامناسبی تحت استریم بازی کارتی Artifact پخش شده بود که ناظران این سایت را زیر سوال برد. حال باید دید که آینده‌ی این پلتفرم محبوب چه خواهد شد و آیا شاهد کوچ استریمرهای بزرگ دیگر به پلتفرم‌های دیگر خواهیم بود یا خیر.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: