تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ عنوان Sniper Elite 3: Ultimate Edition اعلام شد

توسط امیرحسین نورپور در ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۶:۱۶

بالاخره بعد از چهار سال تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوییچ عنوان Sniper Elite 3: Ultimate Edition مشخص شد. برای باخبرشدن از آخرین اخبار بازی در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مجموعه عناوین Sniper Elite همیشه به عنوان یکی از محبوب‌ترین عناوین شوتر سوم شخص شناخته شده‌اند؛ عناوینی که حس بی‌نظیری از یکی تک‌تیرانداز حرفه‌ای را به کاربران خود القا می‌کنند.حال به تازگی، تاریخ عرضه‌ نسخه‌ی نینتندو سوئیچ نسخه سوم این مجموعه یعنی عنوان Sniper Elite 3 Ultimate Edition توسط استودیوی ریبلیون (Rebellion) اعلام شده و هیجانی را در میان کاربران و دارندگان این کنسول محبوب ایجاد به وجود آورده است.

عنوان Sniper Elite 3 اولین بار در سال ۲۰۱۴ میلادی برای کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۴، پلی‌استیشن ۳، ایکس ‌باکس ۳۶۰ ، ایکس ‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و طرفداران زیادی را به خود جلب کرد. در این میان، طرفداران و دارندگان کنسول نینتندو سوئیچ از تجربه‌ این عنوان منحصر به فرد محروم ماندند. حال به تازگی استودیوی بازی‌سازی این عنوان یعنی استودیو ریبلیون تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوییچ این عنوان را اعلام کرده است و این در حالی است که نسخه ریمستر عنوان قبلی این مجموعه در ماه می برای کاربران این کنسول عرضه شده است.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، تمامی محتویات و آیتم‌های مختلفی که در این چندین سال به بازی اضافه شده نیز در نسخه‌ی نینتندو سوئیچ این عنوان وجود خواهد داشت. بی‌شک تجربه‌ی منحصر به فردی از یک تیراندازی با دوربین‌های خاص در انتظار دارندگان نینتندو سوئیچ است. استودیوی ریبلیون اعلام کرده است که عنوان Sniper Elite 3 Ultimate Edition  در تاریخ سه‌شنبه ۹ مهر ماه سال ۱۳۹۸ (۱ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کاربران کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت.

این در حالی است که علاقه‌مندان و طرفداران این عنوان می‌توانند، از تاریخ سه‌شنبه ۲۶ شهریور ماه سال ۱۳۹۸ (۱۷ سپتامر ۲۰۱۹ میلادی) برای پیش خرید Sniper Elite 3 Ultimate Edition  برای کنسول نینتندو سوییچ خود اقدام کنند.

بسیار خوشحال کننده به‌نظر می‌رسد که بعد از مدت‌ها، بالاخره کسانی که دارای کنسول نینتندو سوئیچ هستند نیز قادر به تجربه‌ی چنین بازی مهیج و بی‌نظیری خواهند بود. عنوان Sniper Elite 3 Ultimate Edition در تاریخ سه‌شنبه ۹ مهر ماه سال ۱۳۹۸ برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. این در حالی است که دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۳، ایکس ‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۴، ایکس ‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی، مدت‌ها است که مشغول به تجربه‌ی عنوان فوق‌العاده Sniper Elite 3 هستند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: