عناوین رایگان ماه آگوست سرویس ایکس‌ باکس لایو گلد اعلام شد

توسط امیرحسین نورپور در ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۶:۱۴

به تازگی عناوینی که به صورت رایگان در ماه آگوست در دسترس کاربران سرویس ایکس باکس لایو گلد قرار می‌گیرد؛ اعلام شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، در ادامه به همراه دنیای بازی باشید.

مجموعه عناوینی که شرکت مایکروسافت برای کاربران این سرویس در ماه آگوست در نظر گرفته است یکی از بهترین مجموعه‌هایی است که در چند ماه اخیر معرفی شده است.

بهترین عنوان این مجموعه عناوین در ماه اخیر بی‌شک عنوان Gears of war 4 است. کاربران این سرویس می‌توانند این عنوان را در از روز اول این ماه (۱۰ مرداد) تا روز آخر آن (۴ شهریور) به صورت رایگان استفاده کنند. بی‌شک این عنوان به صورت تصادفی در این ماه قرار نگرفته است و این اتفاق دقیقا قبل از انتشار نسخه بعدی این عنوان یعنی عنوان Gear 5 در ماه سپتامبر افتاده است.

عنوان Forzamotorsport 6 نیز یکی از بهترین عناوین شبیه‌ساز در زمینه رانندگی است که با کیفیت خارق‌العاده‌ خود می‌توانند تا مدت‌ها کاربران خود را سرگرم کند. این عنوان نیز از تاریخ ۲۵ مرداد تا ۲۴ شهریور (۱۶ آگوست الی ۱۵ سپتامبر) در دسترس کاربران این سرویس خواهد بود.

عنوان Torchlight، عنوانی توسعه‌ داده شده توسط سازندگان پیشین عنوان محبوب Diablo است که می‌تواند همان رنگ و طمع لذت‌بخش را برای شما فراهم کند. این عنوان از تاریخ ۱۰ تا ۲۴ مرداد (۱ الی ۱۵ آگوست) در دسترس خواهد بود. این نیز درست قبل از عرضه نسخه دوم خود در این سرویس عرضه شده است.

عناوینی که برای کاربران ایکس ‌باکس ۳۶۰ در نظر گرفته شده نیز عناوین Torchlight و Castlevania: Lords of shadow هستند.

عنوان Castlevania: Lords of shadow نیز یکی از عناوین قدرتمند در ژانر هک اند اسلش است که در سال‌ انتشار خود، توانست توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. این عنوان از تاریخ ۲۵ مرداد تا ۹ شهریور (۱۶ تا ۳۱ آگوست) در دسترس کاربران خواهد بود.

در کل کاربران این سرویس که دارای ایکس باکس وان ایکس هستند می‌توانند عناوین Gears of war 4، Forzamotorsport 6، Castlevania: Lords of shadow و Torchlight را رایگان تجربه کنند و کاربران ایکس باکس ۳۶۰ نیز در ماه آگوست می‌توانند دو عنوان Torchlight و Castlevania: Lords of shadow را به صورت رایگان استفاده کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: