رزیدنت اویل

کپکام درحال ساخت رزیدنت اویل جدید است

توسط سید مسعود کاظمی در ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ , ۰۰:۰۴

استودیو کپکام به دنبال واکنش و نظریات طرفداران دو آتیشه سری رزیدنت اویل برای یک عنوان جدید این سری که هم اکنون درحال توسعه هست. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

جای تعجب ندارد که استودیو کپکام درحال کار برروی یک عنوان جدید از فرانچایز رزیدنت اویل باشد. ولی حالا به نظر می‌رسد کار این بازی به نقطه‌یی رسیده که ناشر بازی به دنبال نظریات و واکنش های طرفداران قدیمی و سرسخت این فرانچایز هست.

کپکام تحت عنوان یک ایمیل از گروهی از طرفداران قدیمی این مجموعه تقاضای تست کردن یک بازی جدید از این سری که درحال توسعه قرار دارد را کرده است. این فرصت، درکل، فقط در کشور ژاپن در دسترس قرار دارد. گفته می‌شود که این تست به احتمال فراوان در تاریخ هشتم و نهم ماه سپتامبر صورت بگیرد.

قسمتی از ایمیل کپکام که به طرفداران ارسال کرده:

به تمامی اعضای گروه Resident Evil Ambassadors،

از حمایت شما در رابطه با سری رزیدنت اویل سپاس گذاریم.

امروز، شما را درباره جذب تعدادی تستر بخاطر یک بازی درحال توسعه مطلع می‌سازیم!!!

ما علاقه‌مند به تداخل دادن نظریات و واکنش تمامی اعضای این گروه در این پروژه تحت توسعه هستیم، پس لطفا اطلاعات ذیل را خوانده، و اگر مایل به همکاری بودید، روی گزینه ورود کلیک کنید.

بازهم، جای تعجبی ندارد که کپکام درحال کار بر روی یک بازی جدید از سری رزیدنت اویل باشد، ولی نکته مورد توجه اینجاست که این بازی قرار هست به چه بپردازد. از زمان عرضه بازی Resident Evil 2 Remake اوایل امسال که نقدش را می‌توانید اینجا بخوانید، خیلی از طرفداران از کپکام تقاضا کردند که Resident Evil 3 Remake را بسازند. ممکن هست که در دست ساخت قرار بودن همچین بازی زود باشد.

گزینه دیگر می‌تواند Resident Evil 8 باشد. با درنظر داشت اینکه رزیدنت اویل ۷ در سال ۲۰۱۷ منتشر شده، در دست ساخت بودن این بازی منطقی‌تر به نظر می‌رسد. همچنان این احتمال وجود دارد که این بازی نیز همانند نسخه Revelations یک اسپین‌آف از این مجموعه باشد. با توجه به اینکه سری رزیدنت اویل تعداد زیادی از عناوین را در چند سال اخیر روانه بازار کرده، کار آسانی نیست که بدانیم این نسخه جدید قرار هست چه چیزی در چنته داشته باشد. در آخر، Resident Evil 3 Remake و Resident Evil 8 نزدیک‌ترین و منطقی‌ترین گزینه های حال حاضر به شمار می‌رود.

صرف نظر از اینکه این پروژه مخفی رزیدنت اویل چه خواهد بود، خوشبختانه، این حقیقت که کپکام درحال جذب تستر برای بازی نشانه از این هست که کار بازی تا اندازه‌یی پیش رفته، و شاید به همین نزدیکی خبری رسمی از این پروژه در دسترس قرار بگیرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: