استودیو Quantic Dream بازی Detroit: Become HUman

استودیو Quantic Dream در حال کار روی چند پروژه است

توسط مهدی صبح در ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ , ۲۱:۵۶

پس از ساخت موفق‌ترین بازی‌شان، Detroit: Become Human به نظر می‌رسد استودیو Quantic Dream در حال قطع همکاری طولانی مدتش با سونی است که از سال ۲۰۱۰ با انتشار بازی Heavy Rain آغاز شده بود. این شرکت به دنبال مستقل شدن است و ظاهرا چندین عنوان در دست توسعه دارد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

در مصاحبه‌ای، مدیر Quantic Dreams و کارگردان مشهور، «دیوید کیج» راجع به آینده‌ی شرکت صحبت کردند. در گذشته گفته شده بود که این استودیو قصد دارد تا تبدیل به یک توسعه دهنده‌ی Third Party شود. کیج گفت که قصد دارند تا از ۲۲ سال تجربه‌شان برای کمک به دیگران استفاده کنند. وی همچنین تایید کرد که چند پروژه در دست توسعه دارد تا به استودیویی چند فرنچایزه تبدیل شود. البته مشخص نشده که او در حال صحبت راجع به پروژه‌های در دست توسعه است یا برنامه‌های آینده‌ی این شرکت را عنوان می‌کند.

بسیاری از استودیوهای Third Party تلاش کردند تا دستی در توسعه داشته باشند، اما تعداد کمی از آن‌ها قصد دارند تا در دور رقابت فعالیت کنند. زیرا چنین فعالیت‌ّهایی چالش‌برانگیز و هزینه‌های زیادی در بر دارد. البته این که Quantic Dream بتواند موفق شود یا نه، چیزی است که زمان مشخص خواهد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: