تماشا کنید:‌ معرفی بازی The Outer Worlds برای نینتندو سوییچ

توسط مهدی صبح در ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ , ۲۱:۵۲

ناگهان امروز خبری از استودیو Obsidian Entertainment و Private Division اعلام کردند که بازی نقش‌ِآفرینی The Outer Worlds علاوه بر پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی، برای نینتندو سوییچ نیز منتشر خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

استودیو Obsidian می‌گوید که استودیو توسعه‌ Virtous وظیفه پورت این بازی برای کنسول سوییچ را برعهده دارد. تاریخ انتشار آن نیز برای پلتفرم‌های دیگر مشخص شده اما برای کنسول سوییچ تاریخ انتشاری اعلام نشده است.

البته که صاحبان کنسول سوییچ باید کمی بیش‌تر از دیگر پلتفرم‌ها صبر کنند. اگر فرض بگیریم که پورت بازی برای این کنسول خیلی خوب در بیاید، قطعا نینتندو جای خوبی برای تجربه‌ آن خواهد بود. برای این حرف کمی زود است اما باید این را در نظر داشته باشیم که تقریبا تمام بازی‌های پورت شده روی این کنسول خیلی خوب از آب در آمده‌اند.

در کنار این خبر، استودیو Obsidian و Nintendo ویدیویی جدید منتشر کردند که در آن راجع به این پورت و بررسی بازی The Outer Worlds پرداختند. اگر می‌خواهید بیش‌تر راجع به این بازی بدانید، می‌توانید به تماشای ویدیوی زیر بپردازید:

بازی The Outer Worlds روز ۲۵ اکتبر (۳ آبان) ۲۰۱۹ برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: