بازی Doom Doom II Doom 3

انتشار بازی‌های اورجینال Doom روی کنسول‌های نسل هشتم

توسط مهدی صبح در ۸ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۳:۳۴

بازی‌های اورجینال Doom، Doom II و Doom 3 به صورت غافل‌گیرانه برای نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شدند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

بازی‌های اصلی سری برای کنسول‌ها منتشر شده‌اند که در وب‌سایت Nintendo UK فاش شد. این بازی‌ها تا الان باید برای کنسول‌ها منتشر شده باشند و احتمالا با شروع QuakeCon 2019 همراه خواهند بود.

هر سه بازی در فروشگاه کنسول‌ها لایو هستند، بازی‌های Doom، Doom II و Doom 3 به ترتیب هزینه‌ای معادل ۴.۹۹ دلار، ۴.۹۹ دلار و ۹.۹۹ دلار خواهند داشت.

۲۵امین سالگرد انتشار نسخه‌ی اول بازی را با عرضه دوباره‌ی آن برای کنسول‌های نسل هشتم جشن بگیرید. این نسخه شامل: The Expansion، Episode IV: Thy Flesh Consumed، ۹ سطح اکشن اضافه شده، بازی Deathmatch ۴ نفره به صورت محلی و بازی co-op ۴ نفره به صورت محلی خواهد بود.

انتشار بازی Doom II نیز شامل موارد زیر خواهد شد: سطوح Master، ۲۰ مرحله اضافه ساخته شده توسط جامعه بازیکنان و تصحیح شده توسط توسعه دهندگان، مولتی‌پلیر ۴ نفره محلی، بازی co-op به صورت ۴ نفره محلی خواهد بود. به اعماق جهنم بروید، با دسته‌های شیاطین مبارزه کنید و در سهمگین‌ترین نبردها حضور داشته باشید.

بازی Doom 3 نیز شامل بسته‌های الحاقی Resurrection of Evil و The lost Missions می‌شود. پورت این بازی برای نینتندو سوییچ از سوی Panic Button صورت گرفته است. برای تجربه‌ی پورت‌های Doom برای نینتندو سوییچ باید متصل به حساب کاربری Bethesda.net شوید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: