Wanderlust

تماشا کنید: بازی Wanderlust؛ ساخته‌ی جدید اعضای سابق سی‌دی پراجکت رد معرفی شد

توسط محمد اسفندیار در ۶ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۸:۲۴

دو نفر از اعضای سابق استودیوی شناخته شده‌ی سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red)، استودیوی جدیدی با نام دیفرنت تیلز (Different Tales) را تاسیس کرده‌ و قصد دارند بازی جدید خود را پیش از تمام شدن تابستان امسال در دسترس هواداران قرار دهند. آقای Artur Ganszyniec (سرپرست طراحی داستان در پروژه‌ی ساخت The Witcher) و Jacek Brzezinski (از اعضای ارشد پروژه‌ی The Witcher: Enhanced Edition و Dying Light)، از بازی جدید و داستان محور خود با نام Wanderlust: Travel Stories رونمایی کردند.در ادامه با اخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

به گفته‌ی این دو شخص، هدف از تاسیس استودیوی دیفرنت تیلز ساخت بازی‌های داستان محوری بوده است که تجربه‌های بشری را مورد بررسی قرار داده و به بازی‌بازان اجازه می‌دهد این بازی‌ها را با روند دلخواه خود تجربه کنند. در بازی Wanderlust: Travel Stories شما کنترل ۵ شخصیت مختلف را در دست داشته و می‌توانید به ۶ قاره‌ و ۲۱ کشور مختلف سفر کنید. در طول داستان بازی که بیش از ۱۲ ساعت طول می‌کشد، شما باید شخصیت‌های خود و دیدگاهتان از جهان را تعریف کنید.

هر یک از انتخاب‌های بازی‌بازان در طول روند بازی، تاثیر مستقیمی برروی شخصیت‌ها خواهد داشت. حتی مسائلی مانند مدیریت صحیح منابع مالی در طول سفر می‌تواند باعث تغییر رفتار شخصیت شما بشود. به صورت کلی حفظ سلامت جسمی و روحی شخصیت‌ها در طول سفر از اهمیت بسیار زیادی در کامل کردن داستان بازی برخوردار است. به گفته‌ی آقای Brzezinski، با وجود تمام استرس‌ها و فشارهای روحی یک سفر طولانی، Wanderlust: Travel Stories یک بازی آرامش‌بخش خواهد بود.

آقای Ganszyniec درباره‌ی تاسیس استودیوی خود بیان کرده است:

۱۰ سال پس از همکاری با Jecek برروی پروژه‌ی The Witcher، ما تصمیم گرفتیم دوباره با هم متحد شده و یک داستان متفاوت را خلق کنیم؛ داستانی که بیش از پیش واقعی بوده و ریشه در تجربه‌های انسانی دارد. بازی Wanderlust از علاقه‌ی بسیار زیاد Jecek برای سفر کردن و علاقه‌ی شدید من به روایت داستان نشات گرفته است. هدف ما ساخت چیزی جدید بود؛ ساخت پلی بین تجربه‌های واقعی و یک بازی. این بازی درست شده است تا شما بتوانید آن را جذب، تجربه و احساس کنید.

بازی Wanderlust: Travel Stories در تاریخ ۶ شهریور ماه سال جاری (۲۸ آگوست سال ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و سیستم عامل مک (Mac OS) عرضه می‌شود. وظیفه‌ی انتشار این بازی به شرکت واک‌بوت (Walkbout) واگذار شده است. شما می‌توانید ویدئوی معرفی این عنوان را در ادامه مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: