بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بازی Sekiro: Shadows Die Twice

الهام بازی Star Wars Jedi: Fallen Order از مبارزات Sekiro

توسط مهدی صبح در ۶ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۳:۳۰

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در مبارزات از بازی Sekiro: Shadows Die Twice الهام گرفته است. طراح ارشد بخش مبارزات آن را بسیار شبیه به Sekiro خطاب می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

دموی بازی در E3 چیز زیادی از اکشن بازی Star Wars Jedi: Fallen Order به ما نمایش نداد، اما پس از مقایسه‌هایی که با جدیدترین بازی From Software انجام شد و حال با تایید استودیو Respawn متوجه شدیم که این موضوع اتفاقی نبوده است.

بسیاری از صحبت‌هایی که راجع به بازی Sekiro‌ اتفاق افتاد، مربوط به سختی بازی بود که چیز معمولی برای بازی‌های From Software است. البته بر خلاف سری Dark Souls، در این بازی شاهد این بودیم که بازیکن می‌توانست بدون نگرانی ضربات متعدد وارد کند و از قدرت بدنی‌اش چیزی کم نشود. این همان عنصری است که توسعه‌دهندگان Jedi: Fallen Order در بازی Sekiro یافتند. آزادی بازیکن در هنگام بازی و عدم نگرانی او از کاهش قدرت بدنی‌ قهرمانش.

بسیاری از بازی‌ها سعی کردند تا چیزی که باعث خاص شدن Dark Souls‌ می‌شود را به کار بگیرند، اما نتوانستند به چیزی که از آن الهام گرفتند برسند. با توجه به موفقیت بازی Sekiro این موضوع که توسعه‌دهندگان سعی کنند تا از بخش‌های مختلف آن الهام بگیرند، اجنتاب ناپذیر بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: