استودیو اکس‌باکس The Initiative

توسعه دهنده‌ی سابق God of War به استودیوی جدید The Initiative پیوست

توسط مهدی صبح در ۵ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۱:۰۰

استودیو The Initiative یکی از جدیدترین استودیوهای اکس‌باکس، گروهی از توسعه‌ دهندگان و طراحان از بازی God of War را استخدام کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

طی سال گذشته، شاهد این بودیم که اکس‌باکس در حال خریداری استودیوهای مختلف است و یکی از آن‌ها، استودیو The Initiative گروهی از طراحان بازی God of War 2018 را به خدمت گرفته است.

جدیدترین افرادی که به این تیم اضافه شده‌اند، «ایان میلر»‌، «کریس اونیل» و «رِی یئومنس» هستند که در رزومه‌شان در لینکدین، عنوان طراح مراحل بازی God of War آورده شده بود. علاوه بر این‌ها، میلر و یئومنس همچنین برای استودیو Crystal Dynamics روی فرنچایز Tomb Raider فعالیت کردند. طراح ارشد سابق استودیو‌های Motive و Naughty Dog، «رابرت رایان»‌ نیز اخیرا به این استودیو پیوسته است.

در کنار این‌ها، «فیونا چرباک»، استعدادیاب سابق استودیوهای جهانی Sony Interactive Entertainment به اکس‌باکس پیوسته است تا رتبه و سطح کار آن‌ها را ارتقا دهد. علاوه بر این‌ها، «دنیل نئوبرگر» کارگردان بازی Tomb Raider، «دورو مورِی»‌ طراح ارشد Sunset Overdrive و «برایان وست‌گارد» کارگردان تولید بازی God of War و یک تولیدکننده‌ی ارشد سابق به این استودیو پیوستند.

استودیو The Initiative‌ یکی از استودیوهایی است که تازه به اکس‌باکس پیوسته و در کنار Ninja Theory، Playground، InXile، Obsidian و Double Fine Productions به استودیوهای زیرمجموعه‌ی اکس‌باکس تبدیل شده‌اند. به نظر می‌رسد اکس‌باکس می‌خواهد سال جدید را با قدرت شروع کند زیرا در تعطیلات سال ۲۰۲۰ پروژه‌ی اسکارلت نیز عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: