فصل‌های آینده سریال The Witcher نیز داستان بازی را روایت نمی‌کنند

توسط مهدی صبح در ۳ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۱:۳۰

به نظر می‌رسد کسانی که از بازی‌های ویدیویی سری The Witcher بسیار لذت می‌برند، از سریال The Witcher که در حال ساخت توسط نتفلیکس است، علاقه‌ی چندانی نخواهند داشت، زیرا هیچ یک از فصل‌های سریال شباهتی به بازی نخواهد داشت. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در دنیای بازی همراه ما باشید.

شورانر ویچر، «لارن اس هیسریچ» در کامیک کان ۲۰۱۹ سن دیگو به این موضوع اشاره داشت که حتی اگر سریال دارای چندین فصل باشد، هیچ‌گاه به سمت داستان بازی‌های ویدیویی نخواهد رفت. او در ادامه گفت:

در آینده‌ی دراز مدت، باید بگویم که نه، هیچ‌گاه فیلم را از بازی ویدیویی اقتباس نخواهیم کرد. من نیز تنها می‌توانم راجع به یک فصل در یک زمان صحبت کنم. من برای این فصل بسیار هیجان زده‌ام و دیگر فصل‌ها باعث گیج و سردرگمی من می‌شوند. افکاری در ذهن دارم تا پاسخ کسی که می‌پرسد در فصل هفتم چه اتفاقی خواهد افتاد را بدهم، اما امیدوارم تا به آن‌جای کار هم برسیم.

البته بهتر است بدانیم که سری بازی‌های ویدیویی The Witcher نیز مستقیما از رمان‌ها گرفته شده‌اند اما در سه سری مختلف این بازی‌ها، دست‌خوش تغییر شده‌اند. برای همین بسیاری از کسانی که سری بازی‌های ویچر را تجربه‌ کرده‌اند، ممکن است با خواندن رمان دچار سردرگمی شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: