بازی Beyond: Two Souls برای پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل دسترس شد

بازی Beyond: Two Souls برای پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل دسترس شد

توسط افراسیاب در ۲ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۸:۵۹

بازی Beyond: Two Souls که توسط الن‌ پیج نقش‌آفرینی می‌شود، برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی با کیفیت ۴k و سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه عرضه شد. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Beyond: Two Souls ابتدا در سال ۲۰۱۳ برای پلی‌استیشن ۳، سپس در سال ۲۰۱۵ برای پلی‌استیشن ۴ و سرانجام اکنون برای رایانه‌های شخصی قابل‌دسترس شد. نسخه رایانه‌های شخصی بازی در انحصار اپیک گیمز است و گیم‌پلی آن به سبک میان‌پرده‌های تعاملی روایت می‌شود که استودیو کوانتوم بریک یکی از پیشروهای آن محسوب می‌شود. همچنین دموی بازی برای کسانی که ابتدا دوست دارند پیش از خرید، آن را تجربه کنند به‌صورت رایگان قابل بازی است.

در بازی Beyond: Two Souls دو ستاره مشهور الن پیج و ویلم دفو نقش‌آفرینی می‌کنند. الن پیج در نقش جودی هولمز قهرمان و شخصیت قابل‌کنترل بازی است. جودی با قابلیت‌های فراطبیعی در یک سفر ماجراجویانه به کاوش می‌پردازد؛ و داستان بازی بسته به انتخاب‌هایی که می‌کنید روایت می‌شود.

همچنین نسخه رایانه‌های شخصی بازی با کیفیت ۴k، نسبت ابعاد ۲۱:۹ و سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. با خرید بازی بسته گسترش‌دهنده آن نیز به صورت رایگان قابل دسترس خواهد شد. Beyond: Two Souls پس از Heavy Rain دومین بازی استودیو کوانتام بریک است که برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. سومین بازی این این استودیو نیز با عنوان Detroit: Become Human در تاریخ نامشخصی برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: