بازی Pokemon با همکاری Tencent و استودیو سازنده Call of Duty Mobile

توسط مهدی صبح در ۲ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۲:۰۰

بزرگ‌ترین ناشر چینی، Tencent به بازی‌های ویدیویی زیادی چشم درد و حال به نظر می‌رسد که یکی از استودیوهای تابعه‌ی آن، Timi Studio Group با شرکت Pokemon وارد همکاری شده است. طبق اظهاراتی که در حساب توییتر آن‌ها منتشر شده است، استودیو TIMI وظیفه‌ی توسعه‌ی یکی از بازی‌های این فرنچایز را برعهده گرفته است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

Tencent در بازی‌های رایگان تخصص دارد و TIMI نیز با یکی از بازی‌های MOBA رایگانش، Arena of Valor شناخته می‌شود. این استودیو در حال حاضر روی بازی Call of Duty Mobile کار می‌کند که آن نیز یک بازی رایگان خواهد بود و تا پایان سال منتشر خواهد شد. به همین دلایل بر این باور هستیم که بازی Pokemon نیز رایگان خواهد بود.

هر چیزی که باشد، می‌توانیم به بازی‌ مرموز Pokemon این شرکت اعتماد داشته باشیم. این بازی نیز با دیگر بازی‌های پوکمون مانند Pokemon Go و بازی Pokemon Masters که به تازگی منتشر شده، متفاوت خواهد بود. این موضوع در واقع سوال جالبی در ذهن ما پدید می‌آورد و آن سوال این است که حال که Pokemon Go در سبک جمع‌آوری پوکمون‌ها و Pokemon Master در سبک مبارزه‌ای و co-op طراحی شده‌اند، چه چیزی برای تمرکز و ساخت وجود دارد؟

بازی‌های Pokemon زیادی منتشر خواهند شد و بازی Pokoemon Sword and Shield یکی از هیجان‌انگیزترین آن‌ها خواهد بود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: