استودیو Respawn بازی Star Wars

جزئیات بیش‌تری از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر شد

توسط مهدی صبح در ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , ۲۱:۰۹

استودیو Respawn راجع به حالت عکاسی، گیم‌پلاس جدید و چیزهای بیش‌تر در بازی Star Wars Jedi: Fallen Order صحبت می‌کند. کارگردان بازی، «استیگ آسموسن»‌ راجع به قابلیت‌های موجود در بازی موردانتظار برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان اطلاعات جدیدی منتشر کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order قرار است که اواخر امسال منتشر شود و پس از E3 امسال، می‌توانیم حدس بزنیم که رویه‌ی بازی چگونه خواهد بود. ویدیویی شامل ۱۵ دقیقه از گیم‌پلی و دمویی از بازی را تماشا کردیم. پس با پایه‌ی داستان و گیم‌پلی آشنا هستیم، اما قابلیت‌هایی وجود داشتند که شک داشتیم در بازی خواهند بود یا خیر. در مصاحبه‌ای با کارگردان این بازی، اطلاعات و جزئیات جدیدی از قابلیت‌های این بازی به دست‌مان رسید.

در این مصاحبه متوجه شدیم که بازی یک قابلیت تصویربرداری خواهد داشت. به نظر می‌رسد که حالت گیم‌پلاس جدید نخواهیم داشت زیرا آسموسن نگران این است که بازی نامتعادل خواهد شد. البته که این برای بسیاری از بازیکنان ناامیدکننده است اما بهتر است بدانیم که بازی درجه سختی‌های متفاوت خواهد داشت و حال می‌توان دلیلی برای تکرار بازی پیدا کرد.

استودیو Respawn‌ نیز سعی می‌کند که صفحات بارگزاری را حذف کند. چه به سیاره‌های دیگر سفر کنید یا صحنه‌های ویدیویی بازی را تماشا کنید، صفحات بارگزاری شما را آزرده نخواهند کرد. در صورت این‌که اطلاعات جدیدی از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر شد، آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: