برای پی برد به قدرت واقعی PS5 و اکس‌باکس وان زمان زیادی باید کرد

توسعه‌دهندگان: برای پی‌بردن به قدرت واقعی PS5 و اکس‌باکس اسکارلت باید صبر کرد

توسط افراسیاب در ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , ۱۵:۴۷

Sebastien Le Touze رئیس استودیو eXiin و توسعه‌دهنده بازی‌های مستقل Ary و the Secret of Seasons اظهار دارد برای مشخص شدن محدودیت‌ها و قدرت نسل بعدی کنسول‌ها زمان زیادی باید صبر کنیم. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

بخشی از مشخصات سیستم کنسول‌های نسل آینده توسط خود سونی و مایکروسافت و توسط برخی توسعه‌دهندگان مشخص شده است که به راستی قابل توجه به نظر می‌رسند. اما واقعیت این است که ما هنوز قدرت واقعی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس اسکارلت را نشناخته ایم.

طبیعی است که هر نسل دارای قدرت بیشتری باشد که قابلیت‌های جدیدی را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد که پیش از این به خاطر محدودیت‌ها ممکن نبود؛ و توسعه‌دهندگان حداقل به چند سال زمان برای استفاده کامل از توانایی‌های یک کنسول نیاز دارند، و این درباره پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس اسکارلت نیز صحت خواهد داشت. بنابراین ما به عنوان توسعه‌دهنده چیزهای زیادی درباره کنسول‌های نسل آینده نمی‌دانیم؛ و زمان خواهد برد.

آقای Touze در جریان مصاحبه با Touze می‌گوید:

باتوجه به شناخت ناکافی ما از کنسول‌های نسل آینده، در حال حاضر بسیار سخت است که در مورد چیزهای جدید در عناوین آینده باتوجه به قابلیت‌های جدیدی که سخت‌افزارهای جدید در اختیار ما می‌گذارند، صحبت کنیم.

وی ادامه می‌دهد:

هم‌اکنون مصرف‌کنندگان وقتی به بازی‌های پلی‌استیشن ۳ و اکس‌باکس ۳۶۰ نگاه می‌کنند و آن را با بازی‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان مقایسه می‌کنند، یک تغییر نسل انقلابی برداشت می‌کنند. در صورتی که عناوین هنگام انتشار آنها تفاوت چندانی با یکدیگر نداشتند. زیرا توسعه دهندگان برای اینکه متوجه شوند تا کجا می‌توانند از امکانات استفاده کنند به زمان نیاز خواهند داشت.

صحبت‌های Sebastien Le Touze بسیار منطقی به نظر می‌رسند. چرا که وقتی به عناوین تازه منتشر شده مانند Red Dead Redemption 2 و God of War نگاه می‌اندازیم، دارای کیفیت بسیار بالاتری نسبت به بازی‌های هنگام انتشار کنسول‌ها هستند.

بازی Ary در سال آینده برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: