جهان‌های خود را در Growtopia خلق کنید

توسط مهدی صبح در ۲۹ تیر ۱۳۹۸ , ۲۲:۳۲

امروز، یوبی‌سافت اعلام کرد که بازی Growtopia که عنوانی رایگان و محبوب روی گوشی، حال به عنوان یک بازی رایگان روی کنسول‌های بازی در دسترس است. بازی Growtopia روی کنسول پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۴ پرو، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس وان اکس و نینتندو سوییچ در دسترس است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

بازی Growtopia که با همکاری یوبی‌سافت ابوظبی و یوبی‌سافت Pune برای کنسول‌های اچ دی منتشر شد، یک بازی چندنفره‌ی سندباکس پلتفرمر است. در این بازی چارچوب‌ها و ابزارهایی به بازیکنان داده می‌شود که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا دنیاهای تعاملی خلق کنند. بازیکنان دانه جمع می‌کنند، درخت پرورش می‌دهند، دانه‌ها را برداشت کرده و با ترکیب آن‌ها آیتم‌های جدیدی می‌سازند، تجارت می‌کنند یا دنیاهای بسیار زیبا خلق می‌کنند.

 

 

 

 

 

 

بازی Growtopia شامل جهان‌های بی‌شماری است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا از آن‌ها بازدید کرده و هر چیزی را که می‌خواهند با دوستان‌شان بسازند. شخصیت‌ها می‌توانند شخصی‌سازی شوند تا جادوگر، دکتر، ابرقهرمان و شوالیه‌های فضایی باشند. آن‌ها می‌توانند هزاران آیتم منحصر به فرد ساخته و جهان‌شان را با آن‌ها تزئین کنند. علاوه بر این‌ها، بازی Growtopia برای بازیکنان اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ نیز از کازپلی پشتیبانی می‌کند.

به کمک جامعه‌ی بازی، این بازی درصد زیادی از مینی بازی دارد. از چالش پارکور گرفته تا پازل و مسابقات و مبارزات با بازیکنان دیگر و هزارتوها در این بازی وجود داردند. به‌روزرسانی محتوا و جزئیات در دو ماه آینده منتشر خواهد شد.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید