می‌توان قهرمان بازی Gods and Monsters را شخصی‌سازی کرد

توسط مهدی صبح در ۲۸ تیر ۱۳۹۸ , ۱۴:۰۰

در پایان E3 2019، یوبی‌سافت خبر از یک بازی جدید در توسعه خبر داد که Gods and Monsters نام دارد. به نظر می‌رسد که این بازی ترکیبی از Assassin’s Creed Odyssey و The Legend of Zelda باشد که تمرکز بیش‌تری روی افسانه‌های یونانی دارد. چیز زیادی راجع به پروژه گفته نشده است اما اخیرا فاش شد که این بازی یک بازی نقش‌آفرینی در مقیاس کوچک است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

البته که مصاحبه‌های جدید صورت گرفته، کارگردان خلاق بازی، «جاناتان دومانت»‌و تولیدکننده‌ی اصلی یعنی «مارک الکسیس کوته» بالاخره راجع به چیزی صحبت کرده و اطلاعاتی در اختیارمان گذاشتند. بازی Gods and Monsters، عنوانی اکشن جهان باز همراه با جوی سبک است. دومانت گفت:

راوی یعنی «هومر» در حال تعریف کردن این داستان برای نوه‌هایش است اما آن‌ها دائما میان حرف او پریده و سوال‌های مختلف می‌پرسند. افسانه‌ها ممکن است گاهی مواقع جالبی پیش بیاید که روایت کمی با چاشنی طنز همراه شود که البته چیز جالبی است.

در این بازی نیز همانند Assassin’s Creed Odyssey، می‌توانید مهارت‌ها، لباس‌ها و در کل ظاهر شخصیت اصلی یعنی Fenyx را می‌توانید شخصی‌سازی کنید. او حرکات جالبی مانند پرش دوتایی دارد که می‌تواند برای رسیدن به قد بعضی از دشمنان مانند تک چشم برسد و آن‌ها را در یک چشم به‌ هم زدن، زمین گیر کند. مدیریت منابع و جان نیز وجود دارد که می‌تواند در انجام بعضی از حرکات تاثیرگذار باشد.

بازی Gods and Monsters روز ۲۵ فوریه ۲۰۲۰ (۶ اسفند ۹۸) برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا عرضه خواهد شد. منتظر جزئیات و گیم‌پلی این بازی در ماه‌های آینده باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: