Destiny 2

اطلاعات جدیدی از قابلیت حرکت‌های تمام کننده در Destiny 2 منتشر شد

توسط محمد اسفندیار در ۲۶ تیر ۱۳۹۸ , ۱۴:۴۱

از زمان جدا شدن استودیوی بانجی (Bungie) از شرکت اکتیویژن (Activisionبازی‌ آن‌ها یعنی Destiny 2 در مسیر تغییرات متفاوت و متعددی قرار گرفته است. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی در تاریخ سه‌شنبه ۲۶ شهریور ماه سال جاری (۱۷ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) و هم‌زمان با انتشار بسته‌الحاقی جدید این عنوان، Shadowkeep، از پلتفرم Battle.net به استیم نقل مکان خواهد کرد. علاوه بر این، استودیوی بانجی در همین روز نسخه‌ی رایگان بازی را برروی همه‌ی پلتفرم‌ها عرضه می‌کند. در ادامه با اخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

یکی از تغییراتی که در بسته‌ی گسترش دهنده‌ی جدید بازی Destiny 2 یعنی Shadowkeep اعمال می‌شود، اضافه شدن حرکات تمام کننده (Finishing Move) به این عنوان است. وب‌سایت Polygon اخیرا با استودیوی بانجی تماس گرفته و اطلاعات جالبی از این قابلیت جدید را به دست آورده است.

کارگردان بازی در پاسخ به سوالات این وب‌سایت بیان کرده است:

زمانی که میزان سلامتی دشمنان به اندازه‌ی کافی پایین بیاید، نمادی برروی آن‌ها نمایش داده می‌شود که نشان می‌دهد آن‌ها می‌توانند با استفاده از این قابلیت کشته شوند.

این قابلیت برروی یکی از آیتم‌های مربوط به زره‌های شما قرار خواهد گرفت. در زمان عرضه، شما تنها می‌توانید از یک حرکت تمام کننده استفاده کنید ولی ما سخت مشغول کار هستیم تا بتوانیم امکان نصب هم‌زمان چندین عدد از آن‌ها را به بازی اضافه کنیم.

هدف نهایی استودیوی بانجی این است که به بازی‌بازان اجازه دهد چندین حرکت تمام کننده‌ی مختلف را برروی زره خود نصب کرده تا در زمان استفاده، یکی از آن‌ها به صورت تصادفی انتخاب و اجرا شود. به گفته‌ی تیم سازنده، استفاده از این قابلیت میزان مشخصی از انرژی ویژه‌ی شما (Super Energy) را مصرف خواهد کرد. علاوه بر این، بازی‌بازان می‌توانند با تغییر ویژگی‌های این قالبت، امکانات جدیدی مانند دریافت مهمات اضافی در زمان استفاده از حرکت تمام کننده را دریافت کنند.

شما می‌توانید ویدئوی تبلیغاتی و توضیحات منتشر شده درباره‌ی بسته‌الحاقی Shadowkeep را در ادامه مشاهده کنید.

برای تجربه‌ی Destiny 2: Shadowkeep نیاز به خرید نسخه‌ی اصلی بازی و بسته‌های گسترش دهنده‌ی قبلی نیست.

با پیش‌خرید Destiny 2: Shadowkeep، شما بازی اصلی، Curse of Osiris و Warmind را به صورت رایگان در تاریخ ۲۶ شهریور ماه دریافت خواهید کرد.

کابوس جدیدی از سایه‌های ماه برخواسته و اریس مورن (Eris Morn) برای شکار بازگشته است. به او ملحق شده و پیش از این که این کابوس‌ها از ماه فراتر رفته و بشریت را دوباره به دوران تاریک خود بفرستند، آن‌ها را شکار کنید.

ویژگی‌ها:

  • ماموریت‌های جدید
  • سیاه‌چاله‌های جدید
  • سلاح‌ها و تجهیزات جدید
  • یک Raid کاملا جدید
  • بسیاری موارد دیگر

نسخه‌ی مستقل بازی Destiny 2: Shadowkeep شامل یک نسخه‌ی دیجیتالی بازی و یک سیزن پس می‌شود که محتوا و پاداش‌های اختصاصی را بابت آن دریافت خواهید کرد.

بازی Destiny 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: