توسعه‌دهندگان Alien: Isolation در حال کار بر روی یک بازی شوتر قهرمان‌محور هستند

توسعه‌دهندگان Alien: Isolation در حال کار بر روی یک بازی شوتر قهرمان‌محور هستند

توسط افراسیاب در ۲۵ تیر ۱۳۹۸ , ۱۳:۳۳

باتوجه به لیست استخدام استویدو Creative Assembly به نظر می‌رسد که آنها مشغول توسعه یک عنوان شوتر قهرمان‌محور مشابه عناوین Overwatch یا Apex Legends هستند. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

استودیو Creative Assembly که بیش‌تر به خاطر بازی محبوب و ترسناک Alien: Isolation شناخته می‌شود، در حال کار بر روی یک آی‌پی کاملا جدید است. این استودیو تاکنون توانسته در سکوت کامل خبری پروژه خود را به پیش ببرد، اما باتوجه به توضیحات لیست استخدام این شرکت متوجه شدیم که آنها مشغول توسعه یک بازی شوتر قهرمان محور هستند.

در فرم استخدام این شرکت آمده است که در ابتدا آنها به دنبال یک طراح ارشد قهرمان برای یک بازی شوتر شخص‌اول می‌گردند، کسی که بتواند به‌صورت خلاقانه شخصیت‌های قابل کنترل طراحی کند که دارای ویژگی‌های متنوع و منحصربه‌فرد باشند؛ چیزی نزدیک به عناوین Overwatch، Rainbow Six: Siege و Apex Legends. همچنین این شخص باید درک بالایی از تولیدات‌ هنری، کسب درآمد و جوایز داشته باشد.

پیش از این نیز Creative Assembly در یک فرم استخدام درخواست نیروی کار برای توسعه یک عنوان در ژانر شوتر تاکتیکال داده بود. وقتی این‌ها را کنار هم می‌گذاریم عنوانی شبیه به بازی‌های ذکرشده در بالا به ذهنمان می‌رسد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: