نظرات موافق‌تر با استریم بازی به سبک نتفلیکس تا مدل استریم استادیا

توسط مهدی صبح در ۲۵ تیر ۱۳۹۸ , ۱۲:۳۰

درحالی که بسیاری از مردم برای آینده‌ی گیمینگ و استریم هیجان زده‌اند. البته همراه با پتانسیلی که برای باز کردن دریچه‌ی بازی به روی بازیکنان جدید و تجربیات جدید دارد، همه هیجان زده نیستند. همچنین اگر نظرسنجی جدیدی که انجام گرفته صحیح باشد، ممکن است بسیاری از افراد حتی با این سرویس‌ها و نحوه‌ی عملکرد آن‌ها آشنایی نداشته باشند. حال در یک نظرسنجی مشخص شده که بسیاری از مردم استریم به سبک نتفلیکس را بیش‌تر از استادیا می‌پسندند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

در بخش دوم نظرسنجی‌ای که در Broadband Genieand Eurogamer که راجع به بازی کردن بر پایه‌ی استریم بود، همه چی به نفع نحوه‌ی استریم سرویس استادیا نبود. ۷۴٪ گفتند  که سرویسی بیش‌تر شبیه به نتفلیکس مدنظرشان است. جایی که مقداری پول داده و به یک کتاب‌خانه‌ای از بازی کاملا دسترسی داشته باشند. در جای دیگر ۸۶٪ اظهار داشتند که انتظار دارند عنوانی که در فروشگاه‌ها بر پایه‌ی ابری خریداری می‌کنند از نسخه‌ی فیزیک آن ارزان‌تر باشد. چیزی که می‌دانیم استادیا انجامش نخواهد داد.

این موضوع، همراه با یک نظرسنجی دیگر نشان داده که مردم نسبت به سرویس استادیا یا xCloud توجه خاصی نشان نداده و این سرویس‌ها نظرشان را جلب نمی‌کند. البته از آن‌جایی که این سرویس‌ها جدید هستند و هنوز به صورت رسمی عرضه نشده‌اند، باید منتظر ماند و دید که آیا نظر مردم عوض می‌شود یا خیر.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: