نگرانی طرفداران از تیم توسعه دهنده انیمیشن‌های بازی Halo Infinite

نگرانی طرفداران از تیم توسعه دهنده انیمیشن‌های بازی Halo Infinite

توسط افراسیاب در ۲۵ تیر ۱۳۹۸ , ۱۵:۰۳

Halo Infinite بازی‌ای است که مایکروسافت حساب ویژه‌ای روی آن باز کرده و هر چه در چنته دارد روی آن پیاده کرده است. این بازی قرار است بازی اصلی زمان انتشار کنسول نسل بعدی اکس‌باکس اسکارلت باشد و طبق وعده سازندگان از آن به عنوان احیای فرانچایز Halo یاد می‌شود؛ همچنین به تازگی متوجه شده بودیم که Skybox Labs به استودیو ۳۴۳ Industries  برای توسعه بازی کمک می‌کند، اما خبری از این شرکت به گوش رسیده است که باعث نگرانی طرفداران شده است.. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

بنابر گزارش Generacion Xbox استودیو دیگری با نام Sperasoft نیز در توسعه بازی Halo Infinite کمک خواهد کرد. Sperasoft استودیویی است که با شرکت‌های فراوانی مانند الکترونیک آرتز برای توسعه عناوین AAA همکاری کرده است. آخرین پروژه‌ای که آنها بر روی آن کار کرده بودند بازی Mass Effect Andromeda در سال ۲۰۱۷ بود. چیزی که باعث نگرانی طرفداران Halo Infinite شده است، این است که Sperasoft در حال کار بر روی انیمیشن‌های بازی Halo Infinite است، استودیویی که پیش از این بر روی انیمیشن‌های Mass Effect Andromeda کار کرده بود و این بازی برای انیمیشن‌های خود با نقدهای فراوانی مواجه شده بود.

بازی Halo Infinite در تعطیلات ۲۰۲۰ برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس اسکارلت و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین پیش از انتشار بازی نسخه بتای آن تایید شده است که این نسخه ابتدا در اختیار کاربران اکس‌باکس وان قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: