درجه سنی فیلم Mortal Kombat بزرگ‌سالانه و شامل Fatality خواهد بود

توسط مهدی صبح در ۲۲ تیر ۱۳۹۸ , ۱۹:۲۴

حال که فیلم جدید «مورتال کمبت» Mortal Kombat در حال ساخت است، جزئیات جدیدی از این فیلم اقتباسی از بازی ویدیویی به دست‌مان رسیده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در دنیای بازی همراه ما باشید.

«گرگ روسو‌»، نویسنده‌ی این فیلم، راجع به درجه سنی فیلم و فتلیتی‌های آن در توییتر صحبت کرده است. روسو می‌گوید که این فیلم در درجه سنی بزرگ‌سال یا R-Rated تولید و شامل ضربات پایانی بازی یا همان Fatalityها خواهد بود.

این اولین فیلم لایواکشن مورتال کمبت پس از فیلم Mortal Kombat: Annihilation است که در سال ۱۹۹۷ تولید شد. این فیلم یک ریبوت خواهد بود که به فیلم‌های سابق Mortal Kombat ارتباطی نخواهد داشت.

در حال حاضر، هیچ جزئیاتی راجع به داستان منتشر نشده اما تایید شده که «جو تالیسم» (بازیگر Fast and Furious 6 و The Raid: Redemption) در نقش ساب‌زیرو ایفای نقش خواهد کرد. البته باید بگوییم که دوست او اسکورپیون نیز در این فیلم حضور خواهد داشت. این فیلم توسط کارگردان فیلم Aquaman یعنی «جیمز وان» تولید و توسط «سایمون مک‌کویید» کارگردانی خواهد شد. تولید این فیلم زیرنظر Warner Bros و New Line Cinema است و قرار شده تا فیلم در تاریخ ۵ مارس ۲۰۲۱ (۱۵ اسفند ۱۳۹۹) به روی پرده‌های سینما خواهد رفت. فیلم‌برداری نیز در استرالیا اتفاق خواهد افتاد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: