یک بازی جدید از جهان Lord of the Rings به سبک MMO در حال توسعه است

یک بازی جدید از جهان Lord of the Rings به سبک MMO در حال توسعه است

توسط افراسیاب در ۲۲ تیر ۱۳۹۸ , ۱۳:۲۴

یک بازی جدید AAA از دنیای فرانچایز Lord of the Rings به سبک MMO هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در حال توسعه است. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

استودیو Athlon Games هم‌اکنون مشغول توسعه بازی‌ای از فرانچایز Lord of The Ring برای علاقه‌مندان دنیای Middle Earth است. این روزها اخبار هیجان‌انگیز زیادی از فرانچایز Lord of The Rings می‌شونیم که یکی از داغ‌ترین آنها تولید یک سریال تلویزیونی توسط آمازون است.

به مناسبت معرفی بازی، Dave Miller مدیر استودیو Athlon Games می‌گوید:

در یک فرصت منحصربه‌فرد، این شانس برای ما به وجود آمده است تا برای طرفداران Middle Earth بر روی یک تجربه کاملا جدید اقتباسی از دنیای فانتزی جی.آر.آر. تالکین کار کنیم. ما از بازگشت توجه طرفداران به آی‌پی The Lord of the Rings بسیار هیجان‌زده هستیم. اکنون در Athlon این فرصت برای ما به‌وجود آمده است تا یک بازی AAA از این بازی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها توسعه دهیم، عنوانی که طرفداران مدت زیادی است منتظر آن هستند.

در حال حاضر ما نمی‌دانیم که منظور آقای میلر از انتشار بازی برای کنسول‌ها این است که این بازی برای پلی‌استیشن ۴ یا اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد، یا کنسول‌های نسل آینده و یا هر دو.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: