Star Wars Jedi: Fallen Order

در ابتدا قرار بود شخصیت اصلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order یک بیگانه باشد

توسط محمد اسفندیار در ۲۲ تیر ۱۳۹۸ , ۱۵:۵۷

بازی مورد انتظار Star Wars Jedi: Fallen Order قرار است در پاییز امسال منتشر شود. پس از نمایش کامل بازی در رویداد E3 2019، اطلاعات و جزئیات بیشتری از این عنوان منتشر گردید. همان‌طور که می‌دانید شخصیت اصلی داستان انسانی به نام Cal Kestis است که نقش آن را کامرون موناگان (Cameron Monaghan)، بازیگر مشهور سریال Gotham برعهده دارد. اما در ابتدا قرار بود شخصیت اصلی بازی یک بیگانه باشد.در ادامه با اخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

آقای استیگ آسموسن (Stig Asmussen)، کارگردان بازی، در مصاحبه با سایت Game Informer در این مورد توضیحاتی ارائه داده است. طبق صحبت های وی، اعضای تیم در استودیوی رسپاون انترتیمنت (Respawn Entertainment) در ابتدا نه تنها به قرار دادن یک موجود بیگانه به عنوان شخصیت اصلی بازی فکر می‌کردند، بلکه می‌خواستند آن شخصیت بیگانه مونث باشد. اما در نهایت تیم سازنده به این نتیجه رسید که Cal Kestis را شخصیت اصلی داستان قرار دهد، چرا که نمی‌خواستند یک شخصیت اصلی مونث در کنار Rey شخصیت اصلی سری فیلم‌های Star Wars قرار بگیرد. در عین حال، تیم تصمیم گرفت تا ایده‌ی شخصیت اصلی بیگانه را حذف کند، زیرا این تصمیم موجب می‌شد برخی بازی‌بازان با یک بیگانه‌ ارتباط برقرار نکنند. استودیوی ریسپاون قصد داشت یک ارتباط انسانی با داستان خود داشته باشد و به همین دلیل، به یک شخصیت اصلی انسان نیاز بود. هر چند آسموسن به این نکته اشاره کرد که وی شخصا علاقه داشت که شخصیت اصلی داستان بیگانه باشد.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ ۲۴ آبان ماه امسال (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید