بازی Haven

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Haven منتشر شد

توسط مهدی صبح در ۲۰ تیر ۱۳۹۸ , ۱۱:۴۵

بازی Haven جدیدترین بازی از استودیو The Game Bakers به شمار می‌رود. این بازی نقش‌آفرینی جدید داستان دو عاشق تنها در یک سیاره در حال نابود را بیان می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

استودیو The Game Baker همان تیمی است که بازی Furi‌ سال ۲۰۱۶ را توسعه داد. این استودیو برای بازی بعدی‌شان، روی بازی نقش‌آفرینی به نام Haven کار می‌کنند. سبک بازی کاملا نسبت به Furi‌ عوض شده اما تا به اینجای کار امیدوارکننده به نظر می‌رسد. تریلر جدیدی از بازی Haven نیز منتشر شده که می‌توانید در ادامه آن را تماشا کنید:

اولین چیزی که مشاهده می‌کنید، رنگ‌های جذابی است که باعث می‌شود مطمئن شوید که این بازی ساخته‌ی چنین استودیویی است. آن رنگ‌های بنفش و آبی‌های خیره‌کننده ما را به یاد بازی Furi می‌اندازند. بازی Haven راجع به دو عاشق است که در سیاره‌ای گیر افتاده‌اند. گروه دو نفره‌ی شما باید با یک‌دیگر همکاری کنند تا رازهای بسیاری را کشف کنند. این بازی می‌تواند به صورت تک نفره تجربه شود، اما بازیکنان دیگر می‌توانند به راحتی وارد بازی شده و این ماجراجویی را با یک‌دیگر تجربه کنند.

توسعه‌دهندگان می‌گویند که بازی برپایه‌ی روایت است، با این‌که شامل مبارزات نیز می‌شود. به هر حال، بازی به نظر می‌رسد که پتانسیل موفق شدن را دارد. البته این موضوع را زمانی خواهیم فهمید که بازی در سال ۲۰۲۰ برای نینتندو سوییج، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: