مایکروسافت در حال توسعه‌ جایگزین Xbox Project Scarlett برای نسل بعد

توسط مهدی صبح در ۱۸ تیر ۱۳۹۸ , ۱۳:۰۰

آیا مایکروسافت هنوز برای ساخت کنسولی تنها برای استریم کردن در کنار «پروژه‌ اکس‌باکس اسکارلت» Xbox Project Scarlett علاقه‌مند است؟ گزارش‌های جدید نشان می‌دهند که مایکروسافت در حال کار روی Project xCloud و در کنار آن نسخه دیجیتالی Xbox Project Scarlett است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

یکی از بزرگ‌ترین سورپرایز‌های رویداد E3 2019 معرفی نبود، بلکه غیبت بود. این شرکت برای نسل بعد کنسول پروژه اکس‌باکس اسکارلت را معرفی کرد تا در سال ۲۰۲۰ همراه با بازی Halo Infinite عرضه شود. بسیاری از مردم از این موضوع غافلگیر بودند تا ببیند چرا تنها یک کنسول روی صحنه معرفی شد. زیرا شایعات برای ماه‌ها مبنی بر این بودند که مایکروسافت در حال کار روی دو سیستم مختلف برای نسل بعد است که نام‌های آناکوندا و لاک‌هارت، رمزنام های آن‌ها بودند.

قرار بود آناکوندا یک کنسول قوی باشد. همان کنسولی که مایکروسافت در E3 2019 راجع بهش صحبت کرد و آن را معرفی کرد. در حالی که لاک‌هارت باید نسخه‌ی جایگزین و ارزان‌تر آن می‌بود. دستگاهی دیجیتالی و ماشینی آماده استریم برپایه سرویس ابری که تنها کمی از اکس‌باکس وان اکس باید قوی‌تر می‌بود. البته با توجه به این‌که در این رویداد حضور نداشت، بسیاری گمان بردند که ساخت آن لغو شده است. البته در گزارشات جدید آمده که مایکروسافت در حال کار روی سیستمی دیگر است.

به نظر می‌رسد در آخر لاک‌هارت نیز عرضه خواهد شد اما با قدرت کمتر که تنها محیط اصلی بازی را بارگزاری می‌کند و سپس عناصر اصلی بازی مانند: گرافیک، NPCها و دیگر موارد با استریم برای شما ارسال می‌شود. شانس زیادی وجود دارد که از این کنسول چیزی به گوش‌تان نرسد، آن‌هم تا زمانی که مایکروسافت Xbox Project Scarlett و Project xCloud را عرضه کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: