تماشا کنید: بازی One Piece: Pirate Warriors 4 معرفی شد

تماشا کنید: بازی One Piece: Pirate Warriors 4 معرفی شد

توسط افراسیاب در ۱۷ تیر ۱۳۹۸ , ۱۴:۱۴

به‌تازگی باندای نامکو بازی One Piece: Pirate Warriors 4 را با انتشار یک تیزر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی معرفی کرد. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

به تازگی در جریان نمایشگاه Anime Expo باندای نامکو به همراه Omega Force بازی One Piece: Pirate Warriors 4 را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی معرفی کرد. از آخرین عنوان منتشر شده از سری نزدیک به چهار سال می‌گذرد، همچنین این بازی برای کنسول‌های نسل آینده نیز منتشر خواهد شد.

باندای نامکو در جریان معرفی این بازی قول داده است که One Piece: Pirate Warriors 4 داستان‌های زیادی را پوشش خواهد داد، اما این داستان‌ها کاملا جدید هستند و به دنباله نسخه قبلی سری یعنی One Piece: World Seeker مربوط نمی‌شوند. در این بازی شخصیت‌های جدید زیادی نیز اضافه خواهند شد.

اما بر خلاف داستان و شخصیت‌ها گیم‌پلی بازی از همان فرمول همیشگی پیروی می‌کند و در این بازی نیز باید با صدها دشمن به‌صورت همزمان مبارزه کنید.

مدیر دفتر آمریکای باندای نامکو اظهار داشته است که بازی One Piece: Pirate Warriors 4 هم رضایت طرفداران قدیمی را کسب خواهد کرد و هم طرفداران جدید زیادی را به سمت خود جذب می‌کند.

بازی One Piece: Pirate Warriors 4 برای انتشار در سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است.

در انتها می‌توانید تریلر معرفی بازی را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: