بازی Overcooked آخرین بازی رایگان فروشگاه اپیک گیمز

توسط مهدی صبح در ۱۶ تیر ۱۳۹۸ , ۱۳:۱۱

بازی Overcooked آخرین بازی در «فروشگاه اپیک گیمز» Epic Games Store که رایگان شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

بازی Overcooked همچنین یک بازی co-op است، اما نیاز نیست تا هرچیزی را برای رد شدن و تکمیل مراحل بدانید. تنها چیزی که برای عبور از مراحل به صورت چندنفره نیاز دارید، قابلیت ارتباط و انجام چندکار به صورت همزمان است.

می‌توانید این بازی را به صورت تک نفره نیز تجربه کنید اما تجربه‌ی چندنفره‌ی این بازی لذت بیش‌تری دارد. همچنین می‌توانید تیم خود را قوی‌تر کنید تا بازی Overcooked 2 را نیز مغلوب کنید.

برای دریافت بازی Overcooked به صورت رایگان، کافی است به صفحه‌ی فروشگاه اپیک گیمز رفته، وارد اکانت خود شده و به صفحه‌ی فروشگاه بروید. می‌توانید ببینید که قیمت خط خورده و رایگان جای آن را گرفته است. روی کلید کلیک کرده و بازی را به کتابخانه‌ی بازی‌های خود اضافه کنید و بازی Overcooked به صورت رایگان به حساب شما اضافه خواهد شد.

تا ۱۱ جولای بازی Overcooked به صورت رایگان در دسترس خواهد بود و کسانی که بازی را به‌ حساب‌شان اضافه کنند برای همیشه آن را خواهند داشت. به یاد داشته باشید، نیاز نیست تا هیچ بازی را دانلود کنید تا به صورت رایگان آن‌ها را در اختیار داشته باشید. تنها باید آن‌ها را به حساب‌تان اضافه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: