توسعه‌دهندگان بازی Gears 5 احتمال ساخت یک آی‌پی جدید را رد نمی‌کنند

توسعه‌دهندگان بازی Gears 5 احتمال ساخت یک آی‌پی جدید را رد نمی‌کنند

توسط افراسیاب در ۱۶ تیر ۱۳۹۸ , ۱۳:۰۷

استودیو توسعه دهنده بازی Gears 5 در حال حاضر به‌صورت کامل بر روی فرانچایز Gears of War تمرکز کرده است، اما طبق ادعای سازندگان این به معنای کار نکردن روی چیزهای دیگر نیست. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

فرانچایز Gears of War ابتدا برای Epic Games بود که مایکروسافت آن را خرید، و آینده سری را به استودیو The Coalition واگذار کرد. مانند استودیوهای دیگر مایکروسافت که هرکدام به‌صورت اختصاصی تنها بر روی یک فرانچایز کار می‌کنند، مانند Halo و Forza؛ بسیاری نیز بر این باورند که از The Coalition غیر از Gears of War نباید چیز دیگری را مشاهده کنیم.

خب شاید این حرف در مورد استودیوهای دیگر مایکروسافت درست باشد اما The Coalition در این مورد فرق می‌کند. به تازگی Rod Fergusson مدیر استودیو The Coalition در جریان مصاحبه با IGN اظهار می‌کند که این احتمال وجود دارد که آنها به‌صورت کامل بر روی یک آی‌پی کاملا جدید کار کنند. Fergusson می‌گوید:

شاید این یک پاسخ کلیشه‌ای باشد، اما هرگز نگویید هرگز. ما در The Coalition به دنبال تنوع هستیم. در حال حاضر نام ما با فرانچایز Gears of War گره خورده است. وقتی ما به استودیوهای Turn 10 یا ۳۴۳ نگاه می‌کنیم، با خود می‌گوییم، خب اینها به صورت کامل به یک فرانچایز وابسته هستند. شاید بقیه نیز به ما و Gears of War اینگونه نگاه می‌کنند، اما این به معنای آن نیست که ما هرگز سراغ کارهای دیگر نخواهیم رفت.

وی ادامه می‌دهد:

زمانی که در سال ۲۰۱۴ من به این سمت گمارده شدم. هیچوقت فکر نمی‌کردم که روزی برویم سراغ بازی موبایلی با استایل POP. اما هم‌اکنون که مشاهده می‌کنید ما دست به یک کار کاملا جدید و خلاقانه زدیم. البته در حال حاضر تمام تمرکز ما بر روی Gears of War است.  در حال حاضر مشغول کار بر روی پروژه‌های متعددی هستیم؛ از کامیک بوک، رمان و فیلم گرفته تا سه بازی متفاوت.

بازی Gears 5 در ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: