در نام بازی Control معانی متنوعی نهفته است

در نام بازی Control معانی متنوعی نهفته است

توسط افراسیاب در ۱۵ تیر ۱۳۹۸ , ۱۷:۲۰

درست است که نام Control ساده به نظر می‌رسد اما در واقع شامل لایه‌های متنوعی می‌شود. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Control بسیار عجیب، متفاوت و منحصر به فرد به‌ نظر می‌رسد که خوشبختانه به زودی در دسترس ما قرار خواهد گرفت. با توجه به آنکه بازی در ماه آینده منتشر خواهد شد طبیعی است که بازاریابی بازی به اوج خود رسیده و همه روزه شاهد انتشار اخبار جدیدی از این بازی هستیم. در مورد نام بازی چطور؟ آیا تنها یک نام است، یا رازهایی پشت آن نهفته است؟ خب طبق صحبت سازندگان Control چیزی بیشتر از یک نام است.

کارگردان بازی آقای Mikael Kasurinen و طراح روایت بازی آقای Brooke Maggs در جریان مصاحبه با Wccftech اطلاعات بیشتری از بازی منتشر کرد. آقای Kasurinen می‌گوید:

به طور کلی کلمه Control معنی عمیقی در تجربه ما دارد. زمانی که به جسی و کارهایی که توانایی انجام آنها را دارد نگاه کنید، او قدرت کنترل محیط اطراف را دارد، او همچنین می‌تواند کنترل مغز دشمانش را در دست بگیرد، از آن در مقابل هم استفاده کند و خیلی کارهای دیگر. اما Control تنها به این قسمت مربوط نمی‌شود. طرح تماتیک کلی جهان بازی بر اساس Control طراحی شده است. به دست آوردن کنترل، از دست دادن کنترل و برگرداندن کنترل. اما بیشتر معنی کنترل مربوط می‌شود به The Hiss، آنتاگونیست بازی که یک نیروی فراطبیعی است و نقاط مشخصی از ساختمان که در کنترل اوست. جسی باید آنها را به عقب براند و پاکسازی کند. سپس ساختمان خود را بازسازی خواهد کرد.

بازی Control در ۵ شهریور ۱۳۹۸ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: