شروع بتا تست بازی Gears 5 در اواخر ماه جاری

توسط مهدی صبح در ۱۵ تیر ۱۳۹۸ , ۱۴:۵۱

تاریخ شروع بتا تست بازی Gears 5 برای اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

جلوتر از عرضه‌ی بازی در ماه سپتامبر، استودیو The Coalition امروز اعلام کرده است که چه روزی طرفداران هر دو پلتفرم می‌توانند به بتای بازی دسترسی داشته باشند و تاریخ آن، زودتر از چیزی است که فکرش را بکنید.

لیست عناوین مطلب

تاریخ بتای تست

در ۱۹ جولای (۲۸ تیر) اولین تست فنی بازی Gears 5 کلید خواهد خورد. این فاز به The Coalition‌ اجازه می‌دهد تا قبل از لانچ حالت‌های مختلف بازی را مورد تست قرار دهند. Arcade، Escalation و King of the Hill سه حالتی خواهند بود که در دو نقشه‌ی مختلف در این بازی در دسترس خواهند بود. علاوه بر آن‌ها، دو قابلیت بازی یعنی Bootcamp و Tour of Duty نیز در این تست در دسترسی خواهند بود.

دو تست فاز بتای مختلف تا قبل از پایان جولای اجرا خواهند شد. اولین آن‌ها در ۱۹ جولای شروع خواهد شد و تا ۲۱ جولای ادامه دار خواهد بود. دومین تست بتا در هفته‌ی بعد و ۲۶ جولای (۴ مرداد) و تا ۲۹ام ادامه‌دار خواهد بود. از روز ۱۷ جولای می‌توانید تست فنی را با حجمی معادل ۱۵ گیگ دانلود کنید. این بتا نیز برای رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان در دسترس خواهد بود.

حال سوال پیش می‌آید که چگونه به بتا دسترسی داشته باشید؟ اگر مشترک سرویس اکس‌باکس گیم‌پس هستید، کاملا ساده‌ست. افرادی که هم در رایانه‌ّهای شخصی و هم اکس‌باکس عضو این اشتراک هستند به صورت رایگان بخشی از این بتا تست باشند. همچنین می‌توانید بازی را پیش‌خرید کرده و به این نسخه‌های تست دسترسی داشته باشید.

همچنین برای اجرای بازی Gears 5 روی رایانه‌های شخصی به سیستمی معادل زیر نیاز خواهید داشت.

بازی Gears 5 روز ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور) سال ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: