Remedy حق نشر فرانچایز Alan Wake را به‌دست آورد

Remedy حق نشر فرانچایز Alan Wake را به‌دست آورد

توسط افراسیاب در ۱۱ تیر ۱۳۹۸ , ۱۳:۱۳

استودیو Remedy حقوق قانونی Alan Wake را به‌دست آورد و این یعنی آنکه می‌توان این فرانچایز را بر روی پلتفرم‌های دیگر مشاهده نمود. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

Remedy استودیو توسعه‌دهنده بازی Alan Wake به‌صورت رسمی تایید کرد که حق نشر این عنوان به آنها بازگشت.

هر دو بازی Alan Wake و اسپین آف آن American Nightmare توسط مایکروسافت برای اکس‌باکس و توسط Remedy برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. به‌تازگی متوجه شدیم که Remedy حقوق قانونی نشر بازی را به‌دست آورد. در ابتدا شاید این عبارت کمی مبهم به نظر می‌رسید، بنابراین سایت Game Spot با انتشار یک ایمیل از استودیو Remedy خواست تا بیشتر در این مورد توضیح دهند. آنها در پاسخ گفتند که با این اتفاق بازی Alan Wake از انحصار خارج می‌شود و می‌تواند برای پلتفرم‌های دیگر نیز منتشر شود اما در حال حاضر چیزی برای معرفی وجود ندارد.

باتوجه به آنکه نُه سال از انتشار بازی Alan Wake برای ۳۶۰ می‌گذرد، اما هم‌اکنون می‌دانیم که یک اقتباس تلویزیونی لایواکشن از این فرانچایز در راه است.

استودیو Remedy هم‌اکنون مشغول توسعه بازی موردانتظار Control است که در ۵ شهریور ۱۳۹۸ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: